قالب وبلاگ
باشگاه فرهنگی ورزشی جنوب هندیجان

باشگاه فرهنگی ورزشی جنوب هندیجان
ورزشی،خبری،تحلیلی
لینک دوستان
روزنامه کارون نوشت:سرمربی شاهین هندیجان در لیگ برترخوزستان انتخاب شد.ابراهیم اشکش از مربیان جوان که هدایت تیمهای شهباز اهواز،استقلال ملاثانی و استقلال ویس را ذاشته به عنوان سرمربی سپیدپوشان بندرنشین کارش را بزودی شروع خواهد کرد.خبر دیگر از تیم شاهین اختصاص بودجه ای قابل توجه از سوی مسئولان دلسوز منطقه برای حضور آنها در فصل جدید است.این تیم قصد دارد با استفاده از فوتبالیست های بومی و جوان خود در جام سیزدهم حضور داشته باشد.

                               روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان

[ چهارشنبه پانزدهم شهریور ۱۳۹۱ ] [ 5:3 ] [ یونس آبادی ]

فوتبال در محلات روزگاری پایه و اساس  تشکیل سایر تیمها بود که کلآ  به دست فراموشی سپرده شد.

فوتبال محله ای,بازی در زمینهای خاکی فقط عشق و علاقه می خواست.فوتبالی به دور از مسایل حاشیه ای که بازیکنان را بسوی این زمینها می کشاند.عکس بالا تیم محله ای بنام هما را نشان می دهد که مرتضی موسوی پیشکسوت و مربی حال حاضر تیم خیبر آن را هدایت و رهبری می کرد.نفرات حاضر ایستاده از سمت راست:محمد حیدری-امید توکلی-ابراهیم ادهمی-حسین شنبدی-احمد رضا عبادی-جلیل حیدری-موسی حجازی

نشسته از سمت راست:یونس عبادی-بهبهانی-مرتضی موسوی-علی سعیدی-علی عبادی

                      روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان      

[ دوشنبه ششم شهریور ۱۳۹۱ ] [ 7:9 ] [ یونس آبادی ]

هیچوقت نمی خواستم سخنی فراتر از فوتبال و آنچه به باشگاه ورزشی جنوب و فوتبال شهر مربوط می شود در وبلاگ بکار ببرم.اصلا زیاد نمی خواهیم مسیر راه را عوض کنیم و بر هر مطلبی جوابی بدهیم.

هدف ما زنده کردن خاطرات قدیم و ارج نهادن به بازیکنان قدیم فوتبال است که عمری زحمت کشیدند و در کنار آن نیز نقد فوتبال شهر. اما خدمت دوستان و به قولی همکاران که با راه اندازی وب سایت و وبلاگ برای فوتبال شهر تلاش می کنند عرض می شود مطرح کردن مسائل پیش پا افتاده و جانبداری از تیم و افراد خاص مشکل فوتبال شهر ما نیست.سیاست ما بر این است به نظرات احترام بگذاریم و انتقادات و پیشنهادات فرستاده را برای عموم به نمایش بگذاریم.و خود بر این مسایل اشراف کامل داریم نظراتی که در آن توهین و اهانت به کسی شده را حذف کنیم.تا بدبختی را نشناسیم هیچوقت راه بدست آمده و خوشبختی را نمی شناسیم. با این جمله می خواهم بیان کنم بیایید نواقصی که مارا شاید درورزش به تاریکی ها کشانده بشناسیم و قدر کارهایی که با مصیبت و رنجش و فرازونشیب از طریق آن بدست  آوردیم  و به سان خوشبختی می باشد را ارج نهیم رقابت تا زمانی پسندیده است که کار را به حسادت نکشاند.ما هر لحظه آماده انتقادات و پیشنهادات  هستیم  ما دنبال کارهای خوب ورزشی و اخلاق ورزشی هستیم.باید  خوب ها را خوب و نا خوشی ها را اصلاح کنیم  اشتباهات را تصحیح نکردن خود یک اشتباه دیگر است ما باید روشنی و نور ورزشی را بر ورزش بتابانیم که چون هر چه بیشتر نور افشانی شود سایه کم تر می گردد.در پایان با تشکر از نظر فرستاده شده بنام فوتبالی قدیم که نظر ایشان نمایش داده نشد

                             روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان     

[ یکشنبه پنجم شهریور ۱۳۹۱ ] [ 16:7 ] [ یونس آبادی ]

                              آلبوم خاطرات فوتبال هندیجان تیم جنوب دهه 70

ایستاده از سمت راست:عباس توانگر-سیدبدر مولایی-سلمان عبادی-رحیم جغتایی-سلیم شعبانی- قدرت الله درویشی-سامی شعبانی

نشسته از سمت راست:هوشنگ درویشی-علی اضغرگشتیل-مختار شعبانی-محمد مولایی-علی مولایی-حسن گشتیل

                           روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان

[ شنبه چهارم شهریور ۱۳۹۱ ] [ 13:3 ] [ یونس آبادی ]

 

استشمام عطر خوش بوی عید فطر از پنجره ملکوتی رمضان گوارای وجود پاکتان.

عید فطر.. عید پایان یافتن رمضان نیست.. عید بر آمدن انسانی نو از خاکسترهای خویشتن خویش است.. چونان ققنوس که از خاکستر خویش دوباره متولد می شود. رمضان کوره ایی است که هستی انسان را می سوزاند و آدمی نوبا جانی تازه از آن سر بر می آورد. فطر شادی و دست افشانی بر رفتن رمضان نیست، بر آمدن روز نو، روزی نو و انسانی نو است. بناست که رمضان با سحرهاوافطارهایش.. با شبهای قدر و مناجاتهایش از ما آدمی دیگر بسازد. اگر درعید فطر درنیابیم که از نو متولد شده ایم.. اگر تازگی را در روح خود احساس نکنیم.. عید فطر عید ما نیست.

عیدسعید فطر بر همشهریان و ورزشکاران هندیجانی مبارک باد.

                          روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان

[ یکشنبه بیست و نهم مرداد ۱۳۹۱ ] [ 0:11 ] [ یونس آبادی ]

                                                                                                                                یوسف حیدری بازیکن اسبق پرسپولیس هندیجان,استقلال ماهشهر, فارابی ماهشهر  و فوتبال هندیجان به عنوان مدیرعامل تیم فوتبال شهرداری ماهشهر انتخاب شد.

گفتنی ست تیم فوتبال شهرداری امسال در مسابقات دسته سوم کشور حضور خواهد داشت.        

  آقای حیدری در گفتگویی کوتاه اظهار داشت:برای حضوری مقتدر و در   خورشان فوتبال شهرستان ماهشهر به حمایت و کمک اهالی فوتبال به  بازیکنان مستعد نیازمندیم و به همین خاطر تمایل داریم از تمام ظرفیت فوتبال شهرستان برای حضوری مقتدر در مسابقات دسته سوم کشور استفاده کنیم.

 وی در ادامه گفت: فراخوان و تست گیری از بازیکنان منطقه را بزودی آغاز خواهیم کرد تا انشاءالله با انتخاب نفرات آماده تر زمینه حضوری پرقدرت در فوتبال کشور را فراهم نماییم.در مرحله تست گیری می خواهیم بازیکنان جوان و آینده دار را جذب مجموع باشگاه نماییم و همین جا از کلیه بازیکنان جوان شهرستان ماهشهر جهت حضور در تست گیری دعوت بعمل می آید.

آقای حیدری در پایان ابراز نمود با امید به خدا و فاق و همدلی در جهت پیشبرد اهداف باشگاه متحدانه گام بر خواهیم داشت.

                    روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان                                              

[ شنبه بیست و هشتم مرداد ۱۳۹۱ ] [ 21:36 ] [ یونس آبادی ]

مسابقات فوتسال جام رمضان هندیجان با قهرمانی تیم حوزه مقاومت بسیج  پایان یافت.

این رقابتها با شرکت شش تیم شهرداری,بندرسجافی,اداره آموزش و پرورش,نیروی انتظامی,کمیته امداد امام خمینی(ره),حوزه مقاومت بسیج آغاز گردید.پس از بازیهای مقدماتی تیمهای حوزه مقاومت بسیج و آموزش و پرورش با غلبه بر تیمهای شهرداری و نیروی انتظامی به فینال مسابقات راه یافتند.

  در فینال این مسابقات تیم حوزه مقاومت بسیج با نتیجه 8 بر 3  تیم آموزش و پرورش را شكست داد و به مقام قهرمانی دست یافت.

  همچین تیمهای شهرداری و نیروی انتظامی مشترکان به مقام سوم رسیدند.در پایان این رقابت ها  جوائزی به تیم های برتر اهداء شد.


                           روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان


[ جمعه بیست و هفتم مرداد ۱۳۹۱ ] [ 3:53 ] [ یونس آبادی ]

سرانجام ماراتن قهرمانی لیگ برتر امید باشگاههای خوزستان با قهرمانی تیم وحدت ایذه به پایان رسید.

این دور از رقابتها با شرکت 12 تیم و در یک گروه بصورت رفت و برگشت از اواخر بهمن سال گذشته آغاز شد و روز نوزدهم مردادماه سال جاری با معرفی تیمهای وحدت ایذه,استقلال صنعتی اهواز,استقلال رامهرمز به عنوان تیم های اول تا سوم به کار خود پایان داد.

گفتنی ست تیم ساحل نماینده هندیجان در این پیکارها که هفته های پایانی انصراف خود را از ادامه مسابقات اعلام نمود در قعر جدول رده بندی قرار گرفت.


                        روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان

[ چهارشنبه بیست و پنجم مرداد ۱۳۹۱ ] [ 23:32 ] [ یونس آبادی ]
   

بی شک اهالی فوتبال با سیمای حسین محسنی آشنا هستند.یکی از خدمتگزاران و دلسوخته گان فوتبال شهرستان هندیجان که مسئولیت برگزاری مسابقات گوناگون فوتبال شهر را بر عهده دارد.اخیرآ بعد از چند سال بخوبی توانست جام بزرگسالان باشگاههای هندیجان را با نظم خاصی به پایان برساند.

 آقای محسنی از پیشکسوتان فوتبال هندیجان و باشگاه کارگر می باشد.این چند خط را نوشتیم تا از خدمتگزارن و زحمتکشان واقعی  شهر یاد کرده باشیم.

                                               

                       روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان                            

[ پنجشنبه نوزدهم مرداد ۱۳۹۱ ] [ 17:29 ] [ یونس آبادی ]
به همت اداره ورزش و جوانان و هیت فوتبال شهرستان هندیجان در یک ضیافت افطاری مراسم تقدیر و تشکر از کمیته برگزاری مسابقات جام خلیج فارس.بازیکنان و فعالان ورزش برگزار گردید.

در این مراسم که روزسه شنبه هفدهم مردادماه در رستوران ساحلی هندیجان شمالی برگزار شد.آقایان فرج اللهی فرماندار،احمدزاده ریئس اداره ورزش و جوانان،مکتوفی ریئس بهزیستی،رئوفی فرمانده نیروی انتظامی،حاج آقا موسوی مسئول عقیدتی و سیاسی و حسن رحمانی ریئس هیت فوتبال حضور داشتند.

گفتنی ست به بهترین گلزن ,پدیده مسابقات و فعالان ورزش جوایز و لوح تقدیر اهداء گردید.

ابراهیم عنانات آقای گل بازیها از تیم جنوب،محمود قاسم زاده پدیده مسابقات از تیم کارگر و هادی بحرکانی از تیم امید به ترتیب یک میلیون ریال و پانصدهزار ریال جوایز نقدی دریافت نمودند.همچنین فعالان ورزش لوح تقدیر گرفتند.

 

                   روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان

[ چهارشنبه هجدهم مرداد ۱۳۹۱ ] [ 9:48 ] [ یونس آبادی ]
خورنا:قسم به قلم و آنچه مینویسد… باز هم۱۷ مرداد شد و نام خبرنگار بر زبان ها افتاد. نامی که در اوج شهامت و شجاعت، همیشه مظلوم بوده است. و الحق که خبرنگاری حدیث چون شمع آب شدن و پایداری در قاموس پر فروغ زندگی است.

خبرنگاری، عبور از مرز واقعیت هاست آنگاه که به درد میرسی، آنگاه که نفست بند می آید، آنگاه که در برابر فاجعه ای نمی توانی سکوت کنی، آنگاه که زندگی را در ماورای دردهایش می بینی، آنگاه  که همه حس حرکت و تلاشت را در قلم ات می ریزی و آنگاه که …

آری…! خبرنگاری، دل پر درد میخواهد و سر پر جرات و شاید این کهنه سخنی باشد،  اما  آنکه  دل پر دردی ندارد، نمی تواند بنویسد و آنکه از مرز شجاعت نگذشته باشد، نمی تواند  قلم  بر دارد و با  نیشتر قلم خون آبه، زخم عمیق جراحت ها را بشکافد و از ماورای عشق، امید و حیات حرف بزند .

اینجا، عرصه کوچک دلان نیست و اگر بنا بر دست اتفاق، کوچک دلان و نا اهلان بر این  عرصه دست  بیازند، دیر زمانی نخواهد  گذشت  که  مکان مقدس تحریریه، آنان را از خود خواهد راند،  هر چند در مدت کوتاهی دستی بر آتش داشته باشند !و اینجاست که باید گفت: “ای مگس، عرصه سیمرغ، نه جولانگه توست…”

خبرنگاری که با شجاعت و شهامت به میدان آمده، جایزه و تقدیر نمی خواهد. هر چند بخواهند  که  جایزه بدهند و تقدیر کنند، هر چند بخواهند جشنواره برپا کنند.

جشنواره ی خبرنگاران متفاوت است. زندگی شان، حکایت رنج و ستیز است و جشنواره شان، عرصه پیکار قلم در برابر زخم های عمیق اجتماعی است و اینگونه است که بزرگ می شوند و می درخشند.

در حقیقت، جشنواره هایی که به مناسبت این روز برگزار میشوند، در پرتو  خبرنگاران واقعی قوت و اعتبار  می گیرد، نه خبرنگار در سایه جشنواره و مراسمات اینچنینی !

اما خبرنگاری، عرصه تخریب، تهدید، تساهل، بیهوده گویی، کم  دانشی و کم اطلاعی نیست، بلکه خود را در برابر هزاران و میلیون ها قاضی قرار دادن است و برای کلمه به کلمه ای که نوشته میشود، ترس از خدا داشتن و ترس از غیر از خدا نداشتن است.

خبرنگاری، عرصه توانمندی، تلاش، ماندن و قلم را به سر منزل مقصود رساندن است  .

خبرنگار را باید در مکان مقدس تحریریه اش تقدیر کرد، و نه اینکه خبرنگاران را در حریم جشنواره به  رقابت سطحی واداشت، که خبرنگاری صحنه رقابت نیست، بلکه عرصه زندگیست …

با درود به شرف خبرنگاران

 

            

                      روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان

[ سه شنبه هفدهم مرداد ۱۳۹۱ ] [ 21:18 ] [ یونس آبادی ]
 

یک سال از راه اندازی وبلاگ باشگاه ورزشی جنوب هندیجان گذشت.تولد یک سالگی وبلاگ ورزشی را به شما دوستان عزیز و علاقمندان به ورزش تبریک میگوییم و امیدواریم بتوانیم در اینده  مطالب مفید و  سودمندتری را بهمراه عکسهای قدیمی و جدید از فوتبال هندیجان  برایتان بنویسیم و بازگو کنیم.

لازم بذکرست در طول مدت راه اندازی وبلاگ به غیر از دوستان و همشهریان گرامی بازیکنان قدیمی و پیشکسوت تیم فوتبال جنوب ما را مورد لطف و عنایت خویش قرار دادند که ضمن سپاس و قدردانی از ایشان بدون تردید راه اندازی این وبلاگ بدون حمایت شما امکان پذیر نبود و قطعآ ادامه این راه و موفقیت در آن نیازمند ادامه این حمایت و همکاری شما خواهد بود. 

 

                                  

       

دوست بسیار عزیزی بنام فاطمی از اهواز تصاویر و مطلبی را بخاطر یکسالگی وبلاگ فرستاده بودند که ضمن تشکر از این دوست گرامی و سایر دوستان که با پیامها و نظرات خویش ما را مورد لطف خود قرار دادند صمیمانه تشکر میکنیم و پذیرای حضور سبزتان هستیم.

تولد یکسالگی وبلاگ وزین جنوب مبارک باد.تقدیم به تمامی طرفداران تیم محبوب جنوب هندیجان.فاطمی از اهواز


                   روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان

      
[ دوشنبه شانزدهم مرداد ۱۳۹۱ ] [ 0:0 ] [ یونس آبادی ]


میلادفرخنده با سعادت دومین اختر تابناک امامت و ولایت امام حسن مجتبی(ع) بر همشریان عزیز هندیجانی و تمامی شیعیان جهان تبریک و تهنیت باد.

 

 

                        روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان

[ جمعه سیزدهم مرداد ۱۳۹۱ ] [ 5:33 ] [ یونس آبادی ]

تیم فوتبال امید ساحل هندیجان که بعنوان نماینده هندیجان در مسابقات فوتبال لیگ برتر امید خوزستان حضور داشت از ادامه حضور در این مسابقات انصراف داد.

ماشاءالله عباسپور سرپرست و سرمربی این تیم اظهار داشت:بدلیل مشکلات مالی و کمبود بازیکن قادر به ادامه مسابقات نبودیم.وی همچنین خاطرنشان کرد با توجه به ماه مبارک رمضان و روزه گرفتن بازیکنان تیم و عدم حضور در تمرینات و مسابقات با کمبود بازیکن مواجه بودیم لذا انصراف خود را به کمیته برگزاری مسابقات اعلام نمودیم و از ادامه مسابقات کناره گیری کردیم.

آقای عباسپور با گلایه از بی توجهی برخی مسئولان شهرستان خواستار توجه بیشتر آنها به نیازهای ورزش شهرستان شد.

گفتنی ست تیم فوتبال امید ساحل در قعر جدول مسابقات قرار داشت و هفته گذشته مقابل سپاهان ایذه در ایذه حاضر نشد . طبق برنامه عصر روز جمعه سیزدهم مردادماه در هندیجان میزبان تیم فاطمیه اهواز بود که از ادامه مسابقات انصراف داد.

 

                          روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان

[ پنجشنبه دوازدهم مرداد ۱۳۹۱ ] [ 23:51 ] [ یونس آبادی ]

وب سایت پایگاه خبری فوتبال هندیجان راه اندازی شد.این سایت با مدیریت هادی بحرکانی اخبار فوتبال شهرستان را در اختیار فوتبال دوستان عزیز قرار میدهد.وبلاگ باشگاه ورزشی جنوب ضمن تقدیر و قدردانی از راه اندازی این وب سایت. امیدواریم گامی در جهت اطلاع رسانی و پیشرفت ورزش شهرستان باشد.

آدرس وب سایت پایگاه خبری فوتبال هندیجان:www.footballehendijan.ir

 

                                    روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان
[ چهارشنبه یازدهم مرداد ۱۳۹۱ ] [ 1:23 ] [ یونس آبادی ]
 

با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان تب مسابقات فوتبال سالنی با شور و حرارت خاصی بین علاقمندان به ورزش در سراسر کشور تا پاسی از شب در جریان است. عدم برگزاری این مسابقات در شهرستان هندیجان ما را بر آن داشت تا گفتگویی با رییس اداره ورزش و جوانان این شهرستان انجام دهیم.

امید احمدزاده در این خصوص اظهار داشت: قرار بود در ماه مبارک رمضان مسابقات فوتسال پیشکسوتان باشگاه های هدیجان در رده سنی بالای ۳۵ سال و مسابقات نونهالان باشگاه ها را برگزار کنیم که تنها دو تیم  آمادگی خود را جهت شرکت در مسابقات پیشکسوتان اعلام نمودند و برگزاری مسابقات میسر نشد، ولی مسابقات نونهالان و تیمهای پایگاه های مقاومت بسیج و مساجد بزودی آغاز خواهد شد.

وی در خصوص برگزار نشدن جام ادارات نیز گفت: همه ساله یکی از ادارات با همکاری اداره ورزش و جوانان و هیئت فوتبال هندیجان این مسابقات را برگزار میکرد که امسال سعی داشتیم اداره اموزش و پرورش یا ناحیه مقاومت بسیج با همکاری ما متولی این بازیها شوند که ادارات نامبرده همکاری لازم را نداشتند و این مسابقات هم برگزار نگردید.

رئیس اداره ورزش و جوانان هندیجان از ضیافت افطاری با حضور مربیان، سرپرستان و بازیکنان شرکت کننده در جام خلیج فارس سخن به میان آورد و گفت: جوایز مسابقات جام خلیج فارس به تیم اخلاق، بهترین گلزن، بهترین بازیکن و بهترین مربی تعلق میگیرد و تشکر ویژه ای از تمام باشگاه های شرکت کننده در این مسابقات که موجب شدند بعد از مدتی وقفه به شکلی مطلوب انجام و به پایان رسد بعمل خواهد آمد.

               لینک خبر:پایگاه خبری خورناhttp://www.khoorna.com/archives/8598

                       روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان

[ سه شنبه دهم مرداد ۱۳۹۱ ] [ 21:3 ] [ یونس آبادی ]
                ساحل هندیجان ۰ ................ستارگان رامهرمز ۳

تیم فوتبال امید ساحل  که همچنان روی نوار شکست گام برمی دارد عصرروز شنبه هفتم مردادماه مقابل ستارگان رامهرمز در هندیجان با سه گل شکست خورد تا همچنان فانوس به دست بازیها را دنبال کند.

تیم ستارگان رامهرمز  با سرعت و قدرت بدنی عالی خصوصآ تاکتیک تیمی توانست در یک بازی بسیار روان و حساب شده اجازه خود نمایی به تیم ساحل که در خانه بازی میکرد را ندهد و با سه گلی که به ثمر رساند آسمان هندیجان را نورافشانی کند.

                                         روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان

[ یکشنبه هشتم مرداد ۱۳۹۱ ] [ 23:37 ] [ یونس آبادی ]
همانطور که اطلاع دارید این وبلاگ به جزء رویدادهای ورزشی و اخبار مربوط به باشگاه ورزشی جنوب به دیگر خبرهای  ورزشی شهر می پردازد.از شما همشهریان عزیز دعوت میگردد تا نوشته ها/انتقادات/پیشنهادات /خود را در راه کمک به توسعه و پیشرفت ورزش شهرمان به ما ارائه دهید.تا مطالب بنام شما منتشر شود.

مقالات و حرفهای شما از این طریق به گوش دست اندرکاران و مسئولین خواهد رسید و باعث کمک و سازندگی هر چه بهتر شهر بندریمان خواهد شد.

    

  لطفا" عکس ها ، مقاله ها و خبر های ورزشی خود را به ایمیل زیر جهت درج در وبلاگ بفرستید


yonesabadi@gmail.com


         روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان

[ شنبه هفتم مرداد ۱۳۹۱ ] [ 7:37 ] [ یونس آبادی ]

ابراهیم عنانات کاپیتان تیم جنوب و مهاجم گلزن و خوشفکر این تیم با به ثمر رساندن شش گل توانست به آقای گل مسابقات فوتبال باشگاههای هندیجان دست پیدا کند.وی با شم گلزنی بالا و درخشش  در کنار دیگر بازیکنان جوان و جویای نام تیم جنوب تمام عناوین برتر جام را درو کردند.

 

                       روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان                

[ پنجشنبه پنجم مرداد ۱۳۹۱ ] [ 9:20 ] [ یونس آبادی ]

ساحل هندیجان 2 .............استقلال شوش 4


در ادامه مسابقات فوتبال لیگ برتر امید باشگاههای خوزستان عصر روز چهارشنبه در شوش تیمهای ساحل هندیجان و استقلال شوش به مصاف هم رفتند که در ادامه سریالهای شکست تیم ساحل اینبار به استقلال شوش هم نه نگفت و با نتیجه پرگل 4 بر 2 شکست را پذیرفت تا همجنان در قعر جدول رده بندی قرار بگیرد.

هر دو گل تیم ساحل را هافبک خوشفکر این تیم حمید مبعلی به ثمر رساند.


              روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان

[ پنجشنبه پنجم مرداد ۱۳۹۱ ] [ 0:19 ] [ یونس آبادی ]
 
آلبوم خاطرات فوتبال هندیجان-تیم منتخب ب هندیجان سال 64

ایستاده از سمت راست:سلمان عبادی(کاپیتان)-شاهپور بهبهانی-بهمن علوی نژاد-صمد شعبانی- حسن شریفی-جمیل شعبانی-ایرج قنواتی-محمود قنواتی نژاد(سرمربی)

نشسته از سمت راست:غلام قنواتی-شهیدحمدالله گندمکار-اسماعیل توکلی-محمد مولایی-علی موسوی-خدر شعبانی                                                                                                                                                                                            
                            روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان
[ سه شنبه سوم مرداد ۱۳۹۱ ] [ 8:56 ] [ یونس آبادی ]

                                                           

دیدارهای قهرمانی فوتبال باشگاههای هندیجان تحت عنوان جام خلیج فارس با بلندپروازی کارگر در آسمان نیلگون این شهر به پایان رسید.ایتدا ۸ تیم آغازگر مسابقات بودند که تیمهای جنوب،کارگر،خیبر و ساحل در گروه الف و تیمهای امید(پاس)،پرسپولیس،ملوان و خلیج فارس در گروه ب بصورت دوره ای به رقابت پرداختند.

 پس از دیدارهای مقدماتی تیمهای جنوب و کارگر از گروه الف و تیمهای امید و ملوان از گروه ب به نیمه نهایی راه یافتند.که تیمهای جنوب و کارگر با غلبه بر تیمهای ملوان و امید فینالیست شدند.

تیم جنوب بدون اینکه یک امتیاز را در دیدارهای مقدماتی از دست بدهد.کلیه حریفان خود را با نتایج قابل توجه و پرگل شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی گردید.در این مرحله نیز با یک بازی روان و حساب شده با سه توپی که به تور دروازه ملوان دوخت راه فینال را برای خود هموار نمود.

 تیم کارگر علاوه بر شکست مقابل جنوب و تساوی مقابل خیبر با شکست ساحل به نیمه نهایی رسید که در این مرحله توانست تیم مدعی قهرمانی امید را با ضربات پنالتی ۵ بر ۴ شکست دهد و راهی فینال شود.

دیدار فینال در حضور عده بی شماری از علاقمندان به فوتبال برگزار گردید که پس از ۹۰ دقیقه دو تیم به تساوی بدون گل دست یافتند تا ضربات پنالتی قهرمان را مشخص کند که باز در ضربات پنالتی تیم کارگر موفق تر عمل کرد و تیم قدرتمند جنوب را با نتیجه ۹ بر ۸ شکست داد و بر سکوی قهرمانی تکیه زد.

 ابراهیم عنانات از تیم جنوب با شش گل زده به آقای گل مسابقات دست یافت ضمن اینکه تیم جنوب بهترین خط حمله و دفاع را به خود اختصاص داد و با بدشانسی نتوانست بر سکوی قهرمانی تکیه بزند این تیم از هر لحاظ شایستگی قهرمانی را داشت.

قضاوت دیدار را آقای اکبری با کمکهای لیراوی و آغاجری از بندر دیلم برعهده داشتند.که در مجموع بازی را به خوبی اداره کردند.

 در بازی فینال هیچ یک از مسئولین شهرستان حضور نداشتند که جای تامل دارد!

در پایان جا دارد تشکر ویژه نمود از هئت فوتبال هندیجان ،همچنین آقای حسین محسنی مسئول برگزاری مسابقات که از هیچ کوششی برای هر چه بهتر برگزاری بازیها دریغ ننمودند.خبرمنتشرشده درهفته نامه کارون ورزشی

 خبر منتشر در پایگاه خبری خورنا لینک خبر:http://www.khoorna.com/archives/8266

                                 روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان

[ یکشنبه یکم مرداد ۱۳۹۱ ] [ 11:48 ] [ یونس آبادی ]

                                                            

          جنوب ۸ .......................کارگر ۹                                                           

عاقبت تیمهای جنوب و کارگر برای تعیین سرنوشت قهرمانی مسابقات فوتبال باشگاههای هندیجان تحت عنوان جام خلیج فارس عصر روز جمعه سی تیرماه در یک روز پرتماشاگر و حساس گام به میدان نهادند تا قدرت و توان خویش را در کسب قهرمانی به نمایش بگذارند.

جنوبی ها که با اراده مصمم و استوار گام به میدان نهاده بود بر آن بود که با غلبه بر حریف قدیمی خود ضمن دست یابی به سکوی قهرمانی ارزشهای واقعی خود را به نمایش  بگذارد.از آنطرف تیم کارگر نیز با سود بردن از تمام یاران با ارزش خود آمده بود توان مضاعف خویش را به نمایش عموم بگذارد.

نیمه اول در حالی بدون گل به پایان رسید که تیم کارگر توپ و میدان را در اختیار داشت و جنوب دل به ضد حملات دوخته بود.از حوادث مهم این نیمه ضربه مهاجم تیم کارگر علی قائدی بود که در مصاف تک به تک با دروازه جنوب پس از ضربه زدن به توپ توسط دروازه بان سرنگون شد و توپ وی در حالی که می رفت وارد دروازه شود مجتبی شکاری مدافع با صلابت جنوب توپ را به بیرون فرستاد بدنبال این برخورد بازیکنان تیم کارگر اعتقاد به پنالتی داشتند و دور داور حلقه زدند و می رفت کار به جاهای باریک بکشد که داور با خویشتن داری از دادن کارت به بازیکنان کارگر خوداری کرد.در اواخر این نیمه هم فرار ابراهیم عنانات مهاجم تیم جنوب از بین مدافعان کارگر با اصابت توپ به تیر دروازه همراه بود.با شروع نیمه دوم جنوب با تعویض آهنگ بازی و اتخاذ تاکتیک مناسب ابتکار عمل را دردست گرفت و بارها تا آستانه فروپاشی دروازه حریف پیش رفت که فرصتها یکی پس از دیگری به خارج رفت.تیم کارگر هم چند فرصت خوب بدست آورد که با جایگیری خوب جمال شعبانی دروازه بان جنوب ناکام ماند.تا در ادامه بازی بدون رودوبدل شدن گلی به پایان برسد تا ضربات پنالتی قهرمان مسابقات را مشخص کند که تیم کارگر با خوش اقبال موفق شد با نتیجه ۹ بر ۸ به پیروزی برسد و جام را به خانه ببرد.

تیم فوتبال جنوب که در این فصل رقابتها بهترین خط دفاع و حمله .همچنین ابراهیم عنانات مهاجم این تیم با شش گل زده آقای گل را به خود اختصاص داد با بدشانسی نتوانست بر سکوی قهرمانی تکیه بزند این تیم از هر لحاظ شایستگی قهرمانی را داشت.

قضاوت دیدار را آقای اکبری با کمکهای لیراوی و آغاجری از بندر دیلم برعهده داشتند.که در مجموع بازی را به خوبی اداره کرد.

                                       روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان

 

[ شنبه سی و یکم تیر ۱۳۹۱ ] [ 1:55 ] [ یونس آبادی ]
                                           

ساحل هندیجان ۴ ...............استقلال صنعتی اهواز ۵

دو تیم ساحل هندیجان و استقلال صنعتی اهواز در ادامه مسابقات فوتبال لیگ برتر امید باشگاههای خوزستان عصر روز پنج شنبه بیست و نهم تیرماه در ورزشگاه اختصاصی استقلال به مصاف هم رفتند که طی یک بازی پرگل و دیدنی استقلال صنعتی اهواز موفق شد با نتیجه ۵ بر ۴ ساحل هندیجان را شکست دهد.

نیمه اول استقلال حاکم مطلق توپ و میدان بود و در یک بازی یکطرفه ۴ بر ۱ از تیم ساحل پیش افتاد.اما نیمه دوم تیم ساحل جبران مافات کرد و توانست خودی نشان دهد.هر چند اخراج مدافع تیم استقلال در این امر دخیل بود تا ساحل با زدن سه گل و دریافت یک گل دیگر در پایان با نتیجه ۵ بر ۴ شکست دیگری در پرونده اش رقم بخورد. و در انتهای جدول به فکر روزهای آینده باشد.گفتنی ست بدلیل گرمای بیش از حد هوا یکی از بازیکنان ساحل بیهوش روی زمین افتاد و با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد.ولی این تیم بدلیل نداشتن بازیکن تعویضی روی نیمکت ذخیره ده نفر به بازی ادامه داد.

گلهای تیم ساحل هندیجان را پیمان گشتیل ۳ گل و حمید مبعلی به ثمر رساندند.

 

                                     روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان

[ جمعه سی ام تیر ۱۳۹۱ ] [ 12:4 ] [ یونس آبادی ]

                                                                  بنام خدا

قبل از هر سخن درج نقطه نظرات مربیان و بازیکنان تیمهای شرکت کننده در جام خلیج فارس به منظور تآیید آن از سوی وبلاگ خبری باشگاه ورزشی جنوب نیست و دوستانی که مورد خطاب قرار می گیرند این حق را برایشان قائلیم که اگر نظر یا جوابیه ای دارند اعلام نمایند تا بکار گرفته شد.

غلامحسین گشتیل سرمربی جوان و با آتیه فوتبال هندیجان و تیم  امید(پاس) در مورد جام خلیج فارس و برگزاری مسابقات اینچنین سخن به میان آورد:

  عادل ترين مردم كسى است كه با كسى كه به او ظلم كرده با انصاف رفتار كند. (( امام علي ))


بعد از سالها انتظار كه چرخ فوتبال شهرستان بحركت افتاد همه مسابقاتي منظم وقانونمند را منتظر بوديم ولي به رغم برگزاري جلسات وتنظيم آئين نامه مسابقات و تاكيد فروان بر اجراي آن ، تنها چيزي كه در اين ميان به چشم نيامد و بدان عمل نشد و از سوي هيات فوتبال ناديده گرفته شد عمل به همين آئين نامه بود ، چه بسيار سخن از عدالت وانصاف و برابري بين باشگاهها گفته شد اما هيچوقت بدان عمل نشد (( همه براي عدالت ارزش قائلند ولي وقتي مي آيد در راه به رويش مي بندند )) ودقيقا هيات فوتبال ما نمونه بارز اين ضرب المثل است واين حقيقت براي همه ورزشكاران و ورزش دوستان هنديجاني در اين دوره از مسابقات به اثبات رسيد.اگر انصاف وعدالتي در بين بود بايد لا اقل به همان آئين نامه پايبند مي ماندند . بازيكنان باشگاهايي كه حق شركت در مسابقات را طبق آئين نامه نداشتند ، شامل تمامي بازيكنان آن باشگاهها مي شد و باطبع تمامي باشگاههاي شركت كننده در مسابقات نيزحق استفاده از اين بازيكنان را نداشتند پس چرا اين قانون فقط شامل بعضي از بازيكنان شد؟؟؟ چرا بعضي از باشگاههای خاص از اين قانون مستثني شدند؟؟؟ آيا درميان اين همه بازيكن غير قانوني فقط يك بازيكن مي بايست قراردادش ثبت استاني مي شد؟؟؟ آيا بعد از 5 سال هدف از برگزاري مسابقات ايجاد دوستي و صميميت ميان ورزشكاران بود يا دلسرد كردن آنها وايجاد اختلاف وتفرقه ؟؟؟ اين ظلم و بي عدالتي هيات فوتبال درحق بازيكنان اين باشگاه فراموش نشدني است و همه اين تبعيض مسلما" نتيجه اي جز بوجود آوردن جو بي اعتمادي، نارضايتي ورزشكاران را در پي نخواهد داشت و آخر كلام اينكه كجاست گوش شنوايي كه بشنود و چشمي كه بر روي واقعيت باز بماند ؟؟؟عدالت كجاي خيابان منتظراست؟ كه از هيچ كوچه اي به آن نمي رسيم ؟
در پايان ضمن تبريك صميمانه به تيمهاي فيناليست (جنوب ، كارگر) آروزي موفقيت وسربلندي براي آنها و همه ورزشكاران عزيز هنديجاني آرزومندم واز زحمات وتلاشهاي برادر بزرگوار حسين محسني در اين دوره از مسابقات صميمانه تشكر وقدرداني مي نمايم.

                                            روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان

[ چهارشنبه بیست و هشتم تیر ۱۳۹۱ ] [ 12:10 ] [ یونس آبادی ]روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان

 

[ چهارشنبه بیست و هشتم تیر ۱۳۹۱ ] [ 6:20 ] [ یونس آبادی ]
برای دیدن بقیه عکسها به ادامه مطلب بروید


روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان

ادامه مطلب
[ چهارشنبه بیست و هشتم تیر ۱۳۹۱ ] [ 5:16 ] [ یونس آبادی ]
بنام خدا

تیم فوتسال پرسپولیس نماینده هندیجان در مسابقات دسته اول فوتسال خوزستان پس از برگزاری دیدارهای رفت و برگشت مقابل سایپا رامهرمز در صورت پیروزی به لیگ برتر فوتسال خوزستان راه پیدا خواهد کرد.
فوتسال لیگ دسته اول باشگاههای خوزستان پس از شناخت چهار تیم وارد مرحله دوم شد.رقابتهای این مرحله بصورت ضربدری و رفت و برگشت برگزار خواهد شد.بنابراین پرسپولیس هندیجان تیم دوم گروه الف با سایپا رامهرمز تیم اول گروه ب بازی رفت خود را در هندیجان برگزار می کند و تیم فجر ماهشهر تیم اول گروه الف با علم و ادب اندیمشک تیم دوم گروه ب در اندیمشک به مصاف هم خواهند رفت.قرار است روز های چهارم و هفتم مردادماه دیدارهای رفت و برگشت برگزار شود .که تیمهای برنده مسابقه فینال را برگزار می کنند ضمن اینکه به لیگ برتر استان هم راه خواهند یافت.
البته ناگفته نمانده برگزاری این دو بازی به شرطی خواهد بود که کمیته انضباطی مسابقات در زمینه یکی از بازیکنان این چهار تیم تصمیم گیری کند.                      روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان

[ چهارشنبه بیست و هشتم تیر ۱۳۹۱ ] [ 4:13 ] [ یونس آبادی ]
کارگر 1.................امید 1

               ضربات پنالتی :کارگر 5.....................................امید 4                               
               


                                  
در یک هوای گرم وشرجی تابستان استادیوم تختی هندیجان عصرروز سه شنبه بیست و هفتم تیرماه پذیرای دو تیم کارگر و امید بود تا سرنوشت دیگر تیم مرحله نهایی مسابقات فوتبال باشگاههای هندیجان معلوم گردد.که تیم کارگر موفق شد در ضربات پنالتی بر تیم امید غلبه کند و حریف تیم جنوب در بازی فینال باشد.
دو تیم یک بازی سفت و محکم ارائه دادند و قوای خود را برای گرفتن نبض بازی در میانه میدان متمرکز کرده بودند علرغم جنب و جوشی که داشتند نتوانستند در طول نود دقیقه بر دیگری چیره شوند و پس از تساوی یک بر یک در ضربات پنالتی تیم کارگر موفق تر عمل کرد و با نتیجه 5 بر 4 پیروز شد.تا روز جمعه سی تیرماه مقابل تیم جنوب بازی فینال را برگزار کند.
قضاوت این دیدار را آقایان اکبری-آغاجری و لیراوی از بندردیلم بر عهده داشتند.

روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان

[ سه شنبه بیست و هفتم تیر ۱۳۹۱ ] [ 22:8 ] [ یونس آبادی ]


آلبوم خاطرات فوتبال هندیجان تیم خیبر دهه 60


ایستاده از سمت راست:شناخته نشد-فریدون شعبانی-عبدالرسول ارشادی-مرتضی موسوی-جمیل شعبانی مصطفی شنبدی-مصطفی شعبانی
نشسته از سمت راست:فاضل شعبانی-ناصر شعبانی-سامی شعبانی-علی عنانات-غلام عبدی زاده


                                   روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان
[ سه شنبه بیست و هفتم تیر ۱۳۹۱ ] [ 2:32 ] [ یونس آبادی ]

ساحل هندیجان 0 ...............استقلال رامهرمز 3تیم فوتبال ساحل هندیجان در ادامه مسابقات فوتبال لیگ برتر امیدهای خوزستان عصر روز دوشنبه بیست و ششم تیرماه در رامهرمز به دیدار صدرنشین مسابقات استقلال رفت و با سه گل شکست را پذیرفت.
نیمه اول دو تیم فوتبالی پایاپای را به معرض نمایش گذاشتند تا اینکه در دقیقه 45 بازی از روی نقطه پنالتی استقلال به گل رسید.در نیمه دوم تیم ساحل با افت قدرت بدنی مواجه شد و دو گل دیگر دریافت نمود تا با پذیرش شکست 3 بر 0 راهی هندیجان شود.
تیم ساحل در این دیدار با 12 بازیکن به رامهرمز سفر کرده بود و فقط یک بازیکن تعویضی داشت.

                       روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان

[ سه شنبه بیست و هفتم تیر ۱۳۹۱ ] [ 0:21 ] [ یونس آبادی ]
 
جنوب 3 ...................ملوان 0 
 
عصر روز دوشنبه بیست و ششم تیرماه از مرحله نیمه نهایی مسابقات فوتبال لیگ باشگاههای هندیجان تیمهای جنوب و ملوان به مصاف هم رفتند که تیم جنوب در یک بازی برتر با سه گل ملوان را گرفتار گرداب خود کرد و فینالیست شد.
تیم جنوب پس از پشت سرگذاشتن تیمهای ساحل,خیبر و کارگر در بازی نیمه نهایی یک نمایش دلپذیر داشت و با ارائه یک فوتبال قدرتی و مایه دار شکست را بر حریف خود تحمیل کرد و یکبار دیگر موجودیت و قدرت خود را به فوتبال هندیجان که این روزها خون تازه ای در رگهایش جاری شده نشان داد.تیم ملوان نیز 90 دقیقه بدنبال روزنه ای می گشت تا شاید از گرداب جنوبیها نجات یابد.که با شتاب زدگی چند موقعیت خویش را از دست دادند.
نیمه اول در حالی آغاز شد که دو تیم در پی تسخیر دروازه های همدیگر بودند اما تیم جنوب به فاصله سه دقیقه دو گل زد و خیال خود را راحت کرد.هر چند تیم ملوان با زدن یک توپ به تیر دروازه و یکی دو موقعیت دیگر که توسط سنگربان جنوب دفع شد خودی نشان داد.در نیمه دوم تیم جنوب با اداره کردن بازی نیم نگاهی هم به دروازه ملوان داشت که باز توسط مهاجم بی نظیر خوب ابراهیم عنانات گل سوم را به ثمر رساند.در ادامه شوت محمدحسین جغتایی و ضربه حمدالله شکاری که در دقایق پایانی دروازه خالی را کج دید از حوادث گفتنی نیمه دوم بود.
گلهای تیم جنوب را ابراهیم عنانات(2) گل و علی عنانات به ثمر رساندند.
سید بدرمولایی-خلف عبادی-تورج شعبانی و عزیز رضایی(چاچا) از پیشکسوتان تیم جنوب بودند که از نزدیک این بازی را تماشا کردند.
داوران این دیدار از شهرستان بندردیلم بودند

                                 روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان
[ دوشنبه بیست و ششم تیر ۱۳۹۱ ] [ 22:23 ] [ یونس آبادی ]روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان

 

[ یکشنبه بیست و پنجم تیر ۱۳۹۱ ] [ 22:40 ] [ یونس آبادی ]
از سوی کمیته برگزاری مسابقات فوتبال بزرگسالان باشگاههای هندیجان(جام خلیج فارس) برنامه نیمه نهایی مسابقات اعلام شد.                                                                                                                                                                                                                                                                                                      
                                                                          
                                              
                                          
جنوب .................. ملوان                     

دو شنبه:91/04/26 ساعت:18/00
---------------------------------------------------
 

کارگر....................امید

سه شنبه:91/04/27 ساعت:18/00
------------------------------------------------
-------
روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان

[ یکشنبه بیست و پنجم تیر ۱۳۹۱ ] [ 22:8 ] [ یونس آبادی ]

گزارش پایگاه خبری خورنا از مسابقات فوتبال هندیجان


لینک خبر: http://www.khoorna.com/روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان

[ یکشنبه بیست و پنجم تیر ۱۳۹۱ ] [ 4:37 ] [ یونس آبادی ]

خیبر........................ساحلاز هفته سوم مسابقات فوتبال باشگاههای هندیجان عصرروز شنبه بیست و چهارم تیرماه در حالی که همه چیز مهیای برگزاری دیدار خیبر و ساحل بود و حتی مراسم معارفه کاپیتانهای دو تیم انجام گرفته بود داور ماهشهری مسابقه با پرخاش و اهانت قصد بیرون انداختن مربی تیم ساحل از زمین  را داشت که این امر منجر به بگومگو دو طرف و در ادامه تیم ساحل حاضر نشد با قضاوت این داور بازی را از سر بگیرد.این دیدار اخرین بازی مرحله گروهی مسابقات بود که اگر تیم خیبر با اختلاف شش گل پیروز می شد به عنوان تیم دوم به مرحله بعد صعود می کرد.

                                     روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان 

[ شنبه بیست و چهارم تیر ۱۳۹۱ ] [ 22:45 ] [ یونس آبادی ]

امید 5 ...................خلیج فارس 0


عصر روز جمعه بیست و سوم تیرماه هفته سوم مسابقات لیگ فوتبال باشگاههای هندیجان با دیدار امید و خلیج فارس دنبال شد که تیم امید در یک روز خوب و سرحال حریف جوان و بی تجربه خود را به راحتی  با پنج گل از پیش رو برداشت تا به عنوان تیم نخست گروه به دور بعد صعود کند.
در این روز هماهنگی خوب تیمی امید و درک خوب بازیکنان این تیم عاملی شد تا تیم خلیج فارس شکست سنگینی را بپذیرد.نیمه اول با چهار گل بسود امید خاتمه پذیرفت تا در نیمه دوم با اداره کردن بازی یک گل دیگر به ثمر برساند و خود را به عنوان مدعی درجه یک کسب مقام قهرمانی معرفی کند.تیم خلیج فارس هم علرغم آنکه با پیروزی می توانست به دور بعد صعود کند هیچ انگیزه و چیز خاصی را ارائه نداد.
گلهای تیم امید را هادی بحرکانی(3)-محمد مقدم و میثم شکاری به ثمر رساندند.


روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان

[ شنبه بیست و چهارم تیر ۱۳۹۱ ] [ 22:33 ] [ یونس آبادی ]


سرپرست و مدیر تیم فوتبال جنوب آقای کریم جغتایی در خصوص دیدار دو تیم جنوب و کارگر که با برتری ۲ بر ۰ تیم جنوب خانمه پذیرفت اظهار داشت:دوستان باخت خود را به داوری نسبت ندهند و برد تیم ما را لوث نکنند.خدمت عزیزان عرض می شود صعود ما از قبل مشخص شده بود و به بازیکنان خود گفته بودیم به خود زیاد فشار نیاورند و کارتی از داور مسابقه دریافت نکنند و این بازی یک دیدار تدارکاتی خوب برای ما محسوب می شد.اما گفتن تیم کارگر حریف داور نشد اصلآ درست نیست.چون تیم جنوب در زمین آنقدر قدرت دارد تا نیازی به داور نداشته باشد.سالهاست با داوری سر تیم جنوب را بریده اند!؟    مسابقات برگزار  شده اخیر در رده سنی امید و جوانان گویای این مسئله است . ما با بازی منطقی و منسجم خود توانستیم با دو گل به پیروزی برسیم.وی در خصوص معترض بودن تیم کارگر به داور مسابقه و چشم پوشی از دو پنالتی و گل سالم این تیم گفت :کجای قانون داوری گفته خطای کف پا را پنالتی بگیرید.یا صحنه گلی که آفساید گرفته شد را کمک داور به درستی پرچم زد.درصحنه دیگر هم داور نزدیک به صحنه بود و نیازی به پرچم کمک داور نبود و دستور ادامه بازی از سوی داور درست بود.گفتن این حرفها و توجیه باخت بسیار آسان است.

                            روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان                   

[ شنبه بیست و چهارم تیر ۱۳۹۱ ] [ 13:43 ] [ یونس آبادی ]
 
 
آلبوم خاطرات فوتبال هندیجان ,تیم جنوب در دهه 80
 
ایستاده از سمت راست:یوسف شکاری-ابراهیم عنانات-حمدالله شکاری-علی عبادی-محمود گشتیل-حسن جغتایی- عباس شعبانی-جمیل شعبانی(کاپیتان)      
                                                                                                          
نشسته از سمت راست:سلمان کوچکی-محمود عبادی-وحید شکاری-سعیدجغتایی-محمد جغتایی-حسن شعبانی            

روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان
[ جمعه بیست و سوم تیر ۱۳۹۱ ] [ 14:42 ] [ یونس آبادی ]

تیم فوتبال جنوب هندیجان سالهاست که با انبوهی از موانع و مشکلات دست و پنجه نرم می کند.اما به لطف بعضی دوستان و بازیکنان پیشکسوت و دلسوز تاکنون توانسته مراحل را طی کند.از آنجا که تلاش و همت آقایان مصطفی شکاریان و غلام شکاریان دو پیشکسوت این تیم که در راستای کمک و فعالیت باشگاه ورزشی جنوب با رویکردی معنوی و اخلاقی صورت می گیرد.لذا به پاس قدرشناسی و حمایتهای بی دریغ این عزیزان توانسته ایم تیم را سرپا نگه داریم که مراتب تشکر و قدردانی را از ایشان ابراز می نماییم.


                                         مدیریت باشگاه ورزشی جنوب هندیجان کریم جغتایی

[ جمعه بیست و سوم تیر ۱۳۹۱ ] [ 11:39 ] [ یونس آبادی ]

جنوب 2 .....................کارگر 0

لیگ فوتبال باشگاههای هندیجان با دیدار دو حریف دیرینه جنوب و کارگر وارد هفته سوم شد.این دیدار عصرروز پنج شنبه 22 تیرماه در استادیوم تختی با برتری 2 بر 0 جنوب خاتمه یافت.                                                                                               
تیم جنوب که بخاطر پیروزی بر ساحل و خیبر از روحیه مضاعف برخوردار بود و صعودش از قبل محرز شده بود با حالت تهاجمی بهتری نسبت به تیم کارگر رودروی این تیم قرار گرفت.از آنطرف تیم کارگر که قصد کسب حداقل یک امتیاز از این دیدار را داشت تا دقیقه 80 به خوبی پایاپای جنوب جنگید. و در دقایقی نیز از برتری نسبی برخوردار بود اما تیم جنوب در دقیقه 80 مزد برتری خود را گرفت.بدنبال توپ  ارسالی از خط کرنر و ضربه سر تماشایی مجتبی شکاری یک بر صفر از حریف خود پیش افتاد و در ادامه نیز با شوت بازیکن جوان و تعویضی خود علی عنانات که از پشت هیجده فدم نواخته شده بود به گل دوم دست یافت تا در پایان با برتری 2 بر 0 با اقتدار کامل به عنوان تیم نخست از گروه الف صعود کند.تیم کارگر نیز با 4 امتیاز برای صعود نیم نگاهی به نتیجه بازی خیبر و ساحل دارد تیم خیبر برای صعود باید با اختلاف شش گل ساحل را شکست دهد.
این دیدار را طبق معمول داوران ماهشهری قضاوت کردند
از نکات گفتنی این دیدار حضور بازیکن اخلاق فوتبال هندیجان و ستاره سابق تیم جنوب سلمان عبادی بود که با نشستن بر روی نیمکت این تیم یاد و خاطرات گذشته را زنده نمودند.

                                                                                                    
                           روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان
[ جمعه بیست و سوم تیر ۱۳۹۱ ] [ 6:34 ] [ یونس آبادی ]روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان
[ چهارشنبه بیست و یکم تیر ۱۳۹۱ ] [ 7:8 ] [ یونس آبادی ]
بنام خدا


از سوی کمیته برگزاری مسابقات فوتبال بزرگسالان باشگاههای هندیجان(جام خلیج فارس) برنامه هفته سوم مسابقات اعلام شد.                                                                                                                                                                                                                                                                                                      
                                                                          
                                              
                                          
جنوب .................. کارگر                       

پنج شنبه:91/04/22 ساعت:18/00
---------------------------------------------------
 

خلیج فارس....................امید

جمعه:91/04/23 ساعت:18/00
------------------------------------------------
-------

ساحل...................خیبر

 شنبه:91/04/24 ساعت:18/00
---------------------------------------------------------

روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان

[ چهارشنبه بیست و یکم تیر ۱۳۹۱ ] [ 6:21 ] [ یونس آبادی ]

 

عکس تیمهای فوتبال هندیجان حاضر در مسابقات جام خلیج فارس منتشر شده در پایگاه خبری خورنا
لینک خبر:http://www.khoorna.com/archives/7825

                                  روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان                             

[ سه شنبه بیستم تیر ۱۳۹۱ ] [ 6:41 ] [ یونس آبادی ]
کارگر 3 .............ساحل 0

عصرروزدوشنبه نوزدهم تیرماه هفته دوم مسابقات فوتبال باشگاههای هندیجان با دیدار کارگر و ساحل به پایان رسید که تیم کارگر موفق شد در یک بازی برتر با نتیجه 3 بر 0 به پیروزی برسد.                                                                                                                                                          تیم کارگر که در هفته اول اسیربدشانسی و بازی خوب خیبر قرارگرفته بود اینبار با عزمی راسخ ساحل را از پیش رو برداشت.تا در یکقدمی صعود به دور بعد قرار بگیرد.تیم ساحل پس از باخت مقابل جنوب این هفته هم مقابل کارگر تن به شکست داد تا اولین تیم حذف شده جام  لقب بگیرد.                                                                                                        

  گلهای تیم کارگر را عبدالله درویشی-سعیدشکاری و محمود قاسم زاده به ثمررساندند.                    قضاوت این دیدار هم برعهده داوران ماهشهری بود.!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             
                                                     
                                             روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان            
                                                                                              

[ سه شنبه بیستم تیر ۱۳۹۱ ] [ 6:13 ] [ یونس آبادی ]

در جریان بازی دو تیم جنوب و خیبر که به قضاوت داوران ماهشهری آقایان مقدم,کیانفر و آلبوغبیش انجام گرفت.در بین دو نیمه دروازه بان تیم پرسپولیس هادی بحرکانی وارد رختکن داوران شد و از داوران بازی معذرت خواهی کرد.گفتنی ست  یکی از داوران این دیدار در بازی جنجالی دو تیم پرسپولیس و امید در هفته اول مسابقات حضور داشت که منجر به  درگیری و ضرب و شتم داور توسط بازیکنان پرسپولیس انجامید.حرکت زیبا و جوانمردانه بازیکن پرسپولیس را به فال نیک می گیریم و امیدواریم دیگر شاهد چنین حوادث تلخی در فوتبال شهرمان نباشیم.واقعا حیف شد بسیاری از جوانان تیم پرسپولیس بدلیل ندانم کاری عده ای پشت خط ماندند تا چوب بی تجربگی مربی و سرپرست خود را بخورند.چرا که این تیم به دلیل مسائل انضباطی از ادامه مسابقات کنار گذاشته شد.                                                                                                                                   
                        روابط عمومی باشگاه ورزشي حنوب هنديجان                                                                      
[ دوشنبه نوزدهم تیر ۱۳۹۱ ] [ 17:15 ] [ یونس آبادی ]


در ادامه مسابقات فوتبال باشگاههای هندیجان جام خلیج فارس عصرروز یکشنبه هیجدهم تیرماه تیمهای جنوب و خیبر به مصاف هم رفتند که تیم جنوب طی یک بازی زیبا و دیدنی با پنج گل تیم خیبر را گلباران کرد.                                                                                                                 
                                 
تیم جنوب که در هفته اول با سه گل تیم ساحل را شکست داده بود.اینبار  با هماهنگی کامل در برابر تیم خیبر صف آرایی کردند که با وجود فرصتهای به وجود آمده تنها با تک گل ابراهیم عنانات نیمه اول را به پایان رساند.اما اوج این دیدار در نیمه دوم بود.که تیم جنوب موفق شد چهار گل دیگر به ثمر برساند و به یک پیروزی قاطع و پرگل دست یابد.تیم خیبر که در بازی اول خود مقابل کارگر به تساوی رسیده بود یک بازی سردرگم ارائه داد و تنها به فکر ضدحمله بود که در این راه هم هیچ توفیقی حاصل نکرد و اسیر قدرت و بازی خوب جنوب شد تا شکست سنگینی را بپذیرد.                                                            
قضاوت این دیدار را داوران ماهشهری آقایان مقدم,کیانفر و آلبوغبیش برعهده داشتند که در نیمه دوم از یک ضربه پنالتی   بسود  تیم جنوب داور مسابقه مقدم چشم پوشی کرد.                                                                                                                                                                        
گلهای تیم جنوب را ابراهیم عنانات(3)-رحیم درویشی و علی عنانات به ثمر رساندند.                                                   

                                                   
                                روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان

[ یکشنبه هجدهم تیر ۱۳۹۱ ] [ 20:47 ] [ یونس آبادی ]
ساحل هندیجان 2 ..............فتح شادگان 1از سری مسابقات فوتبال لیگ برتر امیدهای باشگاههای خوزستان عصرروزشنبه هفدهم تیرماه تیمهای ساحل هندیجان و فتح شادگان در استادیوم تختی هندیجان به مصاف هم رفتند که تیم ساحل بعدازهفته ناکامی توانست با نتیجه 2 بر 1 پیروز شد.                                                                                                                                                                  در این دیدار دو تیم برای برد به زمین آمده بودند و تا دقایق آخر بر روی دروازه های هم حمله میکردندکه در این بین تیم شادگان صاحب چندین موقعیت شد که دروازه بان تیم ساحل با عکس العملهای تماشا یی خود مانع از آن شد تا این تیم به گلی برسد.اما در دقایق پایانی تیم ساحل با خوش شانسی توانست  به گل برسد و بعد از مدتها ناکامی هواداران خود را شادمان به خانه بفرستد.بعد ازاین گل داور مسابقه سوت خود را به علامت پیروزی تیم ساحل به صدا در آورد تا بازی با نتیجه 2 بر1 بسود نماینده هندیجان به پایان برسد و صاحب دومین پیروزی خود در این پیکارها شود.   
گلهای تیم ساحل را حمیدمبعلی و پیمان گشتیل به ثمررساندند
از نکات گفتنی این دیدار نبود آمبولانس بود که ناظر بازی بدون توجه به این امر دستور برگزاری دیدار را صادر کرد.که برخورد دو بازیکن ساحل با هم میرفت فاجعه ای تلخ برای فوتبال استان رقم بزند که به خیر گذشت...                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
                                                                                 
                                        
روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان                                                   

[ شنبه هفدهم تیر ۱۳۹۱ ] [ 21:12 ] [ یونس آبادی ]
                                           
 
دیدن علفهای هرز و نی زار شدن و خارهای روییده شده در اطراف نیمکت ذخیره و پیست استادیوم تختی هندیجان, همچنین نیمکتهای شکسته و رنگ از رخسار پریده جلوه و نمای زشتی به استادیوم بخشیده  است.کاش مسولین اداره ورزش و جوانان و هئت فوتبال قبل از شروع مسابقات فوتبال باشگاههای هندیجان فکری به حال این مسئله میکردند. البته حضور نمایندگان هندیجان در مسابقات استانی و آمدن تیمهای دیگر شهرهای استان به این استادیوم  می طلبد  بیشتر از این استادیوم شهرمان را  خجالت زده نکنیم و با سنگ فرش کردن ,کندن علفهای هرز و نی زار و رنگ آمیزی نیمکتهای ذخیره حال و هوای تازه ای به استادیوم تختی ببخشیم.....                                                                                                                                                                                                     

روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان

 

[ شنبه هفدهم تیر ۱۳۹۱ ] [ 18:34 ] [ یونس آبادی ]روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان

[ شنبه هفدهم تیر ۱۳۹۱ ] [ 15:32 ] [ یونس آبادی ]
 
                           امید 2 .................ملوان 2

هفته دوم مسابقات فوتبال باشگاههای هندیجان عصرروزجمعه شانزدهم تیرماه با دیدار تیمهای ملوان و امید پیگیری شد.که طی یک بازی جذاب و پرگل دو تیم به تساوی 2 بر 2 رضایت دادند.                                                                                    
                                                                                                                                                                                         تیم امید با تلفیقی از بازیکنان جوان و با تجربه به سرمربیگری غلامحسین گشتیل یکی از مدعیان قهرمانی ست.هر چند در این دیدار اسیر تیم ملوان شد و در دقایق پایانی شکست را با تساوی عوض کرد تا در دیدار بعدی خود مقابل خلیج فارس با یک تساوی هم به دور بعد صعود کند.از آنطرف تیم ملوان با برد مقابل خلیج فارس در این دیدار به یک تساوی نیاز داشت تا صعود خود را به دور بعد مسجل کند که با هوشیاری و بازی منطقی توانست به این امر دست پیدا کند.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          در نیمه اول تیم امید با ارایه یک فوتبال هدفدار کاملا برتری خود را به رخ ملوان کشید و ضمن به ثمر رساندن یک گل توسط هادی بحرکانی فرصتهای دیگری را نیز از دست داد.اما در نیمه دوم همه چیز رنگ عوض کرد و تیم ملوان که به یک تساوی نیاز داشت چهره تهاجمی به خود گرفت و مزد برتری خود را با دو گل زیبای رحیم حیدری و احسان قزلباش گرفت تا با دو گل از حریف خود پیش بیفتد.تیم امید هم که نمی خواست بازنده زمین را ترک کند پس از هدر دادن چند موقعیت مسلم گلزنی در دقایق پایانی باز هادی بحرکانی کار را به تساوی کشاند.تا سوت داور بازی(حسین محسنی) به علامت تساوی 2 بر 2 بصدا در آید

                                                 روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان

 

[ شنبه هفدهم تیر ۱۳۹۱ ] [ 10:56 ] [ یونس آبادی ]
 
تیم فوتبال خلیج فارس هندیجان در یک اقدام جالب و تحسین برانگیز مسابقات خود را با شعار احترام به داور,تیم حریف و تماشاگران آغاز کرد.حضور خوب خلیج فارس و کارفرهنگی این تیم نشان از مدیریت خوب این باشگاه ست.امیدواریم سایرتیمها از باشگاه خلیج فارس الگوبرداری کنند و به دنبال اشاعه کارهای فرهنگی و ترویج اخلاق و منش پهلوانی در ورزش باشند.                                                                                                                                                                

  
                                      روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان                                                                                     
[ جمعه شانزدهم تیر ۱۳۹۱ ] [ 16:19 ] [ یونس آبادی ]
                                               

  

 

پایگاه خبری خورنا جهت گسترش بهبود وضعیت خبر و خبررسانی در حوزه جنوب خوزستان با آقای یونس عبادی از فعالان حوزه خبری در هندیجان تفاهم همکاری امضا کرد.
لذا زین پس کلیه اخبار، به خصوص اخبار ورزشی هندیجان توسط آقای عبادی به پایگاه خبری خورنا مخابره میشود.
مخاطبان عزیز میتوانند جهت پیگیری اخبار به آدرس www.khoorna.comمراجعه کنند.

با تشکر
مدیر مسئول پایگاه خبری خورنا                      
 
 
                                                         مدیریت باشگاه ورزشی جنوب هندیجان  
 
                                                                
[ جمعه شانزدهم تیر ۱۳۹۱ ] [ 13:20 ] [ یونس آبادی ]
سکون و توقف چندین ساله که بر آسمان ورزش هندیجان سایه افکنده بود با شروع مسابقات فوتبال بزرگسالان باشگاه  ها از بین رفت.این مسابقات با شرکت هشت تیم و در دو گروه به نام جام خلیج فارس آغاز شد.در گروه الف:تیمهای جنوب,ساحل, کارگر و خیبر حضور دارند و تیمهای پاس(امید),ملوان,خلیج فارس و پرسپولیس در گروه ب به رقابت می پردازند.این حرکت باعث شد که یکبار دیگر خورشید از پشت ابرهای ساکن سربر آورد و در اسمان شفاف هندیجان به روی دوست داران خود لبخند بزند.  

دیدار افتتاحیه مسابقات را دو تیم جنوب و ساحل برگزار کردند که تیم جنوب موفق شد با نتیجه 3 بر 1 به برتری برسد.تیم جنوب که از باسابقه ترین و پرافتخار ترین تیمهای هندیجان به شمار میرود در فعالیت جدید خود با سرمربیگری علی  عبادی از بختهای نخست قهرمانی به شمار میرود.بازی امید و پرسپولیس در حالی که با نتیجه ۲ بر ۱ بسود تیم امید در جریان بود بازیکنان تیم پرسپولیس بسوی داورمسابقه حمله ور شدند و صحنه های زشت و تآسف باری را به وجود آوردند.گفتنی ست هیت فوتبال تیم پرسپولیس را محروم و از ادامه مسابقات کنار گذاشته شد.دیدار ملوان و خلیج فارس جذاب و دیدنی از آب در آمد که حاصل آن برتری ۲ بر ۱ ملوان بود.اخرین دیدار هفته اول را دو تیم کارگر و خیبر برگزار کردند که در یک بازی خشن و پربرخورد به تساوی 2 بر 2 دست یافتند                      
                                                                                                                        
                                                                                                 
 پایگاه خبری تلاش نیوز لینک خبر: http://www.talashnews.com-
پایگاه خبری شوشان لینک خبر      :http://www.shooshan.ir                                                                                  
                                                         
                                                  
   روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان
[ جمعه شانزدهم تیر ۱۳۹۱ ] [ 0:2 ] [ یونس آبادی ]
                                                              
                                 كارگر 2......................خيبر 2
                            
از سری مسابقات فوتبال باشگاههای هندیجان دو تیم خیبر و کارگر عصرروز پنج شنبه پانزدهم تیرماه در استادیوم تختی به مصاف هم رفتند که طی یک بازی پربرخورد و خشن
 به تساوی ۲ بر ۲ دست یافتند.
 تیم خیبر با سرمربیگری مرتضی موسوی و جوانان جویای نام در این دیدار دل به ضدحملات دوخته بود که بخوبی توانست از این حربه استفاده کند و تیم باتجربه کارگر را متوقف کند.تیم کارگر با مربی نام آشنای خود محمدشهبازی حملات گسترده و پردامنه ای را برروی دروازه خیبر تدارک دید.ولی بازی جاندار و دروازه بان تیم خیبر سد محکمی شد تا تیم کارگر در وقتهای اضافه گل تساوی را به ثمر برساند و از شکست فرار کند.  *داوری دیدار برعهده آقایان احسان قنواتیان با کمکهای محمدطیبی و موسی گشتیل بود که بخوبی این دیداز را قضاوت کردند.هرچند با هر تصمیم داور نیمکت نشینان تیم خیبر عکس العمل نشان می دادند و نسبت به آن معترض بودند.
*سرپرست و ناظر بازی جعفرجغتایی نقش بسزایی در اداره کردن و ارام کردن نیمکت نشینان داشت.   *گلهای تیم خیبر توسط اسماعیل بیرونی در دقایق(30) و (82).مهدی شکاری از روی نقطه پنالتی(75) و مهدی ذاکری(92) برای تيم كارگر*دروازه بان تیم خیبر در دقیقه (75) و عبدالحسن بحرینی از روی نیمکت ذخیره از سوی داور مسابقه اخراج شدند
                                                                                                                                              روابط عمومي باشگاه ورزشي جنوب هنديجان                

 

[ پنجشنبه پانزدهم تیر ۱۳۹۱ ] [ 21:51 ] [ یونس آبادی ]

                                            

                    ملوان 2...........خليج فارس 1

در ادامه مسابقات هفته اول فوتبال باشگاههای هندیجان جام خلیج فارس عصرروزچهارشنبه چهاردهم تیرماه تیمهای ملوان و خلیج فارس در یک هوای بسیار گرم تابستان به مصاف هم رفتند که تیم خلیج فارس در روزی که اصلآ چهره یک  تیم بازنده را نداشت با نتیجه ۲ بر۱ مغلوب تیم ملوان شد                                                                                                  

نیمه اول که تحت تآثیر گرمای هوا قرار گرفته بود دو تیم سعی در اداره کردن بازی داشتند که در این بین شاگردان احمد مولایی سرمربی تیم ملوان رفته رفته توپ و میدان را در اختیار گرفتند و پس از چند حمله سرانجام در دقیقه ۴۰ بازی صاحب یک ضربه پنالتی شدند که احسان قزلباش   توپ را به گل تبدیل کرد تا ملوان پیش بیفتتد.برتری تیم ملوان باز نتیجه داد و اینبار مهاجم این تیم احمدروستایی دردقیقه ۴۴ بازی برای دومین باردروازه خلیج فارس را باز کرد.تا بازی با دو گل در  نیمه اول  به پایان برسد.در نیمه دوم فوتبالی زیبا و دیدنی را از سوی هر دو تیم شاهد بودیم اما خلیج فارس سراسر هجومی ظاهر شد ولی با شتابزدگی و بی دقتی در نواختن ضربات آخر موجب شد تنها یکی از گلها را در دقیقه ۷۵ بازی توسط شهرام گشتیل پاسخ دهد.تا در روزی که نتیجه مساوی عادلانه تر بنظر می رسید ملوان اولین پیروزی را دشت کند.*حضور مرتضی محدثی سرپرست تیم ملوان پس از سالها دوری از فوتبال و نشستن بر روی نیمکت این تیم از نکات قابل توجه این دیداربود.  *دو تیم توسط مربیان جوان و با آتیه هدایت می شدند سرمربی تیم خلیج فارس را احسان قنواتیان برعهده داشت و تیم ملوان با احمدمولایی گام به مسابقات گذاشت.  

                          روابط عمومي باشگاه ورزشي جنوب هنديجان

 

[ پنجشنبه پانزدهم تیر ۱۳۹۱ ] [ 1:40 ] [ یونس آبادی ]
پاس(امید) 2 .............پرسپولیس 1


عصرروز دوشنبه دوازدهم تیرماه از هفته اول مسابقات فوتبال لیگ بزرگسالان باشگاههای هندیجان دو تیم پرسپولیس و امید به دیدار هم رفتند.که طی یک بازی جنجالی در حالی که تیم امید تا دقایق پایانی 2 بر 1 از حریف خود پیش بود بازیکنان تیم پرسپولیس به داور حمله ور شدند و بازی نیمه تمام  ماند.                                                                                                                                                                           
این دیدار در حالی که 2 بر ۱ بسود تیم امید در جریان بود داور مسابقه در دقایق پایانی یک ضربه پنالتی بسود تیم امید گرفت که بازیکنان تیم پرسپولیس بسوی داور هجوم بردند و صحنه های زشتی را رقم زدند تا بازی نیمه تمام به پایان برسد.داور بازی (آقای جابری) از ماهشهر قضاوت این دیدار را برعهده داشت که بازیکنان تیم پرسپولیس بسوی وی حمله ور شدند.تا همه چیز فوتبال شهر زیر سوال برود.؟! این وسط فوتبال بیمار هندیجان که تازه داشت جان دوباره  می گرفت و فوتبال دوستان به بهبودی آن امیدوار شده بودند باز شاهد درگيري و جنجال شد.. .تا کی و چه وقت میتوانیم به نقطه ای برسیم که بفهميم فوتبال برد و باخت دارد و بخود اجازه ندهیم محیط پاک ورزش را به جنجال بکشانیم                                                                                                                                                                                                                                                                            
البته بدنبال درگیری و نیمه تمام ماندن بازی هیت فوتبال بلافاصله تشکیل جلسه داد و تیم فوتبال پرسپولیس را از انجام فعالیتهای ورزشی تا اطلاع ثانوی محروم کرد و این تیم از ادامه مسابقات کنار گذاشته شد.                                             

روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان

[ سه شنبه سیزدهم تیر ۱۳۹۱ ] [ 7:3 ] [ یونس آبادی ]

کارگر هندیجان 1 ............پتروشیمی ماهشهر 3


عصر روز  یکشنبه یازدهم تیرماه در هفته پایانی لیگ فوتبال نوجوانان استان خوزستان تیم کارگر در استادیوم تختی هندیجان به مصاف تیم قدرتمند پتروشیمی ماهشهر رفت و در پایان با نتیجه 3 بر 1 متحمل شکست شد.                                                                       
باید خوشحال باشیم که لیگ نوجوانان پایان یافت چرا که شکست بد جوری گریبان گیر تیم کارگر را  گرفته بود.این تیم چهار باخت پشت سرهم را تجربه کرد. و در این دیدار هم باز شاهد غیبت بسیاری از بازیکنان این تیم بودیم که به دلایل مختلف تیم خود را همراهی نکردند تا تیم کارگر در ادامه شکستهای متوالی در خانه شکست دیگری در کارنامه اش ثبت گردد.تک گل این تیم را محسن یعقوبی از روی نقطه پنالتی به ثمررساند.تیم فوتبال نوجوانان کارگر در مجموع 14 دیدار خود صاحب 9 شکست,چهار برد و یک تساوی شد. و با 13 امتیاز به کار خود پایان داد. جا دارد از مربیان تیم کارگر آقایان امیر تنگستانی و حسین محسنی تشکر کرد که تمام مشکلات را به جان خریدند تا هندیجان برای اولین بار در رده های پایه  نماینده داشته باشد و این حرکت باعث سرمایه گذاری و بهاء دادن به استعدادهای نوجوانان از سوی دیگر باشگاه های هندیجانی شود.                                                                                                                                                         
منتشردرپایگاه خبری تلاش نیوزلینک خبر:http://www.talashnews.com/view-6588.html
روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان

 

[ یکشنبه یازدهم تیر ۱۳۹۱ ] [ 23:56 ] [ یونس آبادی ]
بنام خدا


از سوی کمیته برگزاری مسابقات فوتبال بزرگسالان باشگاههای هندیجان(جام خلیج فارس) برنامه هفته اول مسابقات اعلام شد. این مسابقات که از روز چهارشنبه هفتم تیرماه با دیدار دو تیم جنوب و ساحل آغاز شد.ادامه مسابقات بدین شرح می باشد.                                                                                                                                                                    

پرسپولیس .......... پاس (امید)

دوشنبه:91/04/12 ساعت:18/00
---------------------------------------------------
 
خلیج فارس....................ملوان

چهارشنبه:91/04/14 ساعت:18/00
------------------------------------------------
-------
 
کارگر...................خیبر

پنج شنبه:91/04/15 ساعت:18/00
---------------------------------------------------------

روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان

[ شنبه دهم تیر ۱۳۹۱ ] [ 23:43 ] [ یونس آبادی ]برای دیدن بقیه عکسها به ادامه مطلب بروید

                  روابط عمومي باشگاه ورزشي جنوب هنديجان

ادامه مطلب
[ شنبه دهم تیر ۱۳۹۱ ] [ 3:27 ] [ یونس آبادی ]
پرسپولیس هندیجان 4 .........یاران پیام امیدیه 1


عصر روز جمعه نهم تیرماه از سری مسابقات فوتسال دسته یک استان خوزستان تیمهای فوتسال پرسپولیس هندیجان و یاران پیام امیدیه در دیدار ی حساس و نفس گیر در سالن بصیرت هندیجان جنوبی در حضور عده کثیری از علاقمندان به فوتسال به مصاف هم رفتند که تیم پرسپولیس در یک  بازی زیبا و مهیج توانست با چهار  گل  تیم فوتسال امیدیه را گلباران کند و جواز حضور در مسابقات لیگ برتر فوتسال خوزستان در فصل آینده را به دست بیاورد و هندیجان را صاحب دو مین نماینده در این پیکارها نماید.                                                                                                                                 
در این دیدار حساس که تیم فوتسال امیدیه به یک تساوی نیاز داشت تا به لیگ برتر استان صعود کند بچه های غیور هندیجانی با هدایت توفیق عبادی توانستند با نتیجه 4 بر 1 بر حریف خود پیروز شوند و جشن صعود به لیگ برتر را در حضور تماشاگران خودی بر پا کنند.تیم پرسپولیس هندیجان در مجموع با 5 پیروزی,دو شکست و یک تساوی با 16 امتیاز به عنوان تیم دوم گروه بهمراه فجرماهشهر به لیگ برتر استان صعود کرد.                                                                                                 
گفتنی ست مسابقات فوتسال بزرگسالان دسته یک خوزستان که با شرکت ده تیم در دو گروه از یازدهم اردیبهشت ماه آغاز شده بود و از هر گروه دو تیم به سوپرلیگ استان راه پیدا میکردند. تیم فوتسال پرسپولیس هندیجان در گروه الف با تیمهای فجر ماهشهر-انقلاب سوسنگرد-اصناف رامهرمز و پیام امیدیه همگروه بود.
تیم فوتسال پرسپولیس هندیجان با سرمربیگری توفیق عبادی و سیدامین موسوی به سرپرستی مهرداد پیرامون با این بازیکنان توانستند به لیگ برتر استان صعود کنند.جمال شعبانیان-عقیل اژدهاک-خلیل ملازاده-مسلم صیادی-معلم آلبو بیری-غلامعلی حیاتی-حمیدعمور-فرشیدقایدی-مهردادشعبانی-بنیامین بهزادی-سیدکاظم موسوی-محمودعبادی- حبیب صالحی مهر و محمود بحرکانی                                                                                                                                                                                                                                             
منتشردرپایگاه خبری تلاش نیوزلینک خبر:http://www.talashnews.com/view-6410.htmlر

روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان

[ جمعه نهم تیر ۱۳۹۱ ] [ 23:46 ] [ یونس آبادی ]
ساحل هندیجان 1 ...........پرسپولیس ویس 3


از سری مسابقات فوتبال لیگ برتر امید باشگاههای خوزستان عصرروز جمعه نهم تیرماه استادیوم تختی هندیجان میزبان تیمهای ساحل و پرسپولیس ویس بود که در ادامه ناکامیهای ساحل و از دست دادن امتیازات خانگی اینبار با سه گل مغلوب پرسپولس ویس شد و سه امتیاز شیرین خانگی را تقدیم این تیم کرد .                                                                                                               
گفتنی ست تیم ساحل که با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کند و حتی اکثر بازیکنان این تیم در تمرین هم شرکت نمی کنند و روز مسابقه با هزار منت و التماس در زمین حضور پیدا می کنند و برایشان فرقی نمی کند تیم چه نتیجه ای کسب می کند ثمره آن  بهتر از باختها ی متوالی و در انتهای جدول قرار گرفتن نیست. کاش بازیکنان قدر مربی زحمتکش خود ماشاءالله عباسپور را بیشتر بدانند و تعصب بیشتری به خرج دهند.نیمه اول این دیدار که با تساوی یک بر یک خاتمه پذیرفته بود. در نیمه دوم این تیم پرسپولیس ویس بود که توپ و میدان را در اختیار داشت تا با زدن دو گل دیگر در پایان با نتیجه 3 بر 1 پیروز از میدان خارج شود تا ساحل  در انتهای جدول جا خوش کند. تک گل تیم ساحل را حمید مبعلی به ثمر رساند.                                                                                                                                                                    

روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان

[ جمعه نهم تیر ۱۳۹۱ ] [ 22:32 ] [ یونس آبادی ]کارگر هندیجان 0 .........ملی حفاری اهواز 1

از سری مسابقات فوتبال نوجوانان باشگاههای خوزستان عصر روز پنج شنبه هشتم تیرماه تیمهای کارگر هندیجان و ملی حفاری اهواز در استادیوم تختی هندیجان به مصاف هم رفتند که ملی حفاری اهواز با یک گل به پیروزی  رسید و شادمان به خانه بازگشت.                                                                                                                                                                                                                                                                                       
تیم نوجوانان کارگر که در غیاب بسیاری از بازیکنان خود پای به میدان گذاشته بود در دقیقه یک بازی دروازه اش باز شد تا در ادامه حملات این تیم با بدشانسی و بی دقتی مهاجمان به هدر برود و باخت دیگری را در خانه متحمل شود.تیم ملی حفاری اهوازهم در این بین بیکار ننشسته بود و موقعیتها و حتی یک ضربه پنالتی را نیز از دست داد.تا در پایان با تک گل زده در نیمه اول با سه امتیاز هندیجان را به مقصد اهواز شادمان ترک کند.                                                                    
منتشردرپایگاه خبری تلاش نیوز لینک خبر:http://www.talashnews.com/view-6352.html

 روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان

[ پنجشنبه هشتم تیر ۱۳۹۱ ] [ 22:39 ] [ یونس آبادی ]

*در یک روز گرم تابستان حدود ۱۰۰ نفر در استادیوم حضور داشتند تا دیدار افتتاحیه مسابقات فوتبال بزرگسالان هندیجان را پس از وقفه ای چند ساله تماشا کنند.جام جهانی عنوانی ست که به این مسابقات نسبت داده اند! که دلیل  آن برمی گردد   به برگزاری مسابقات هر چهار سال یکبار.آنها ساکت و آرام روی سکو نشسته بودند.           

    * استاندار نبودن توپهای بازی و سبک و سنگین بودن آنها موجب شد داور مسابقه چندبار بازی را قطع کند و توپ را عوض کند.                                                                                                                                                                              *وجود علفهای هرز و نیمکتهای بی درو پیکر در کنار زمین! چه خوب بود هیت فوتبال و برگزارکنندگان مسابقات فکری به حال این قضیه میکردند.حتی با رنگ کردن نیمکتهای ذخیره هم نمای بهتری می گرفتند .                                                                                                                                                                                                                       *حضورکریم جغتایی در کنار تیم جنوب و حرص و جوش خوردنهای وی از نکان دیدنی این دیدار بود.وی هر از گاهی یادی از بازیکنان قدیم جنوب سیدبدرو سلمان عبادی می کرد                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         *علی عبادی سرمربی جنوب بهمراه موسی افروز برای اولین بار روی نیمکت تیم جنوب نشسته بودند.تیم ساحل هم توسط مربی زحمتکش و فهیم هندیجان ماشاءالله عباسپور و فرزندش فرشاد اداره می شد.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    * تیم جنوب که بخت نخست قهرمانی به شمار میرود یک بازی ضعیف و سردرگم را به معرض نمایش گذاشت.آنها از ارسال پاسهای ساده هم ناتوان بودند.تیم ساحل هم در کار تیمی ضعیف نشان می داد و حرفی برای گفتن نداشت.                                                                                                                                                                                  *سیدبدرمولایی-خلف عبادی و عزیز رضایی(چاچا) از پیشکسوتان تیم جنوب بازی را از نزدیک تماشا کردند.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان         
[ پنجشنبه هشتم تیر ۱۳۹۱ ] [ 12:5 ] [ یونس آبادی ]

جنوب ۳ ..........ساحل ۱

 

مسابقات فوتبال بزرگسالان باشگاههای هندیجان پس از وقفه ای چندساله با نام خلیج فارس عصرروز چهارشنبه هفتم تیرماه در استادیوم تختی با دیدار جنوب و ساحل آغاز شد که تیم جنوب با سه گل ساحل را شکست داد تا در دیداری که چنگی به دل نمی زد هر سه امتیاز را دشت کند.                                                                                               

دو تیم در نیمه اول فوتبالی سرد و کسل کننده را به نمایش گذاشتند و در میانه میدان توپ را به اطراف ارسال می کردند.تا اینکه ابراهیم عنانات مهاجم بیقرار جنوب شادی را به اردوی جنوب آورد و نیمه اول با یک گل بسود جنوب خاتمه پذیرفت.هر چند در این نیمه تیم جنوب دو فرصت مسلم گلزنی را از دست داد و یکبار نیز تیم ساحل روی اشتباه فاحش مدافع جنوب می توانست به گل برسد که جمال شعبانیان دروازه بان جنوب با رشادت مانع از به تمر رساندن گلی شد.در نیمه دوم با صحبتهای مربیان دو تیم بازی شکل بهتری بخود گرفت و این تیم جنوب بود که مزد برتری خود را با گل حسن زاده گرفت و با دو گل پیش افتاد اما ساحل از روی یک ضربه کرنر نتیجه را به حداقل رساند ولی باز تیم جنوب گل سوم را تو سط رحیم درویشی به ثمر رساند تا با نتیجه ۳ بر۱ در دیدار افتتاحیه ساحل را با شکست بدرقه کند.                                                              

*امیداحمدزاده با کمکهای مهرداد حشوشی و شمس الله گندمکار این دیدار را قضاوت کردند.                                              

                                    روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان                    

[ پنجشنبه هشتم تیر ۱۳۹۱ ] [ 4:6 ] [ یونس آبادی ]
 
روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان
[ سه شنبه ششم تیر ۱۳۹۱ ] [ 0:10 ] [ یونس آبادی ]

مساوی ساحل,شکست کارگر

عصرروزدوشنبه پنجم تیرماه نمایندگان فوتبال هندیجان درمسابقات لیگ برتر امید و نوجوانان خوزستان در هندیجان و بهبهان به میدان رفتند که کسب یک تساوی و شکست حاصل تلاش نمایندگان هندیجان بود.                                                                                                                             

لیگ برترفوتبال امید باشگاههای خوزستان پس از وقفه ای دو ماهه وارد نیم فصل دوم خود شد.تیم ساحل   که در این رقابتها حضور دارد در استادیوم تختی هندیجان به دیدار پیام سوسنگرد رفت و در حالی که تا دقایق پایانی از حریف خود ۲ بر ۱ پیش بود با پذیرش گل دوم با تساوی ۲ بر ۲ از زمین مسابقه خارج شد.گلهای تیم ساحل را پیمان گشتیل و رضا حیاتیان به ثمر رساندند.گفتنی ست دردقایق پایانی  مربیان و بازیکنان تیم پیام سوسنگرد بسوی کمک داور این دیدار حمله ور شدند و او را تهدید و الفاظ ناپسندی بکار بردند                                                                                                                                 

تیم فوتبال  کارگر دیگر نماینده هندیجان در مسابقات نوجوانان باشگاههای خوزستان در بهبهان به دیدار پیمان این شهر رفت و با قبول شکست ۳ بر ۱ دست خالی به خانه بازگشت.در این دیدار تیم کارگر چند بازیکن اصلی خود را در اختیار نداشت.تک گل کارگر را مسعود قنواتی مهاجم گلزن این تیم به ثمر رساند.                                                                                                             

منتشر در پایگاه خبری تلاش نیوز لینک خبر: http://www.talashnews.com/view-6212.html

روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان

[ دوشنبه پنجم تیر ۱۳۹۱ ] [ 22:6 ] [ یونس آبادی ]
آلبوم خاطرات ماندگار فوتبال هندیجان.تیم فوتبال جنوب سال 64                                                                                      
ایستاده از سمت راست:احمددهدار-سلمان عبادی-خلف عبادی-محمدمولایی-منصورشکاری-رحیم جغتایی-اسماعیل شکاری-مالک شکاری-سیدبدرمولایی-امرالله شعبانی-عبدالرحمان دهدار-محمدصادق شکاری(سرپرست)                                                                                         
نشسته از سمت راست:عظیم شکاری-الیاس تنگسیری-مرحوم غلام ناخداشکاری-محمدنوزاد- حسین شریفی-بمونی قنواتی-هوشنگ درویشی-کریم جغتایی(سرمربی)                                 

                             
                                                 روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان                                                                        
[ دوشنبه پنجم تیر ۱۳۹۱ ] [ 0:58 ] [ یونس آبادی ]
بنام خدا

کفش ورزشی مناسبی بخریدکفش ورزشی مناسبی بخرید کفش‌ ورزشی مناسب، قسمت ضروری انجام هر تمرین ورزشی است. انتخاب کفش ورزشی مناسب در سلامت عضلات و اسکلت شما در حین ورزش موثر می باشد. یک کفش مناسب می‌تواند جلوی بروز بسیاری حوادث، جراحات و دردها را بگیرد. پیش از رفتن به خرید پیشنهاد می‌کنیم ادامه مطلب را بخوانید ...روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان


ادامه مطلب
[ یکشنبه چهارم تیر ۱۳۹۱ ] [ 10:11 ] [ یونس آبادی ]

بنام خدا

ليگ نوجوانان استان خوزستان ـ دور برگشت ( هفته پنجم )

 

كارگر هنديجان             ×××           پیمان بهبهان

 

بعدازظهر روز دوشنبه مورخه 1391/04/05 ساعت 17/30

استاديوم 22 بهمن بهبهان


روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان

[ شنبه سوم تیر ۱۳۹۱ ] [ 15:17 ] [ یونس آبادی ]

پرسپولیس هندیجان ۸......انقلاب سوسنگرد ۳


دو تیم فوتسال پرسپولیس هندیجان و انقلاب سوسنگرد از سری مسابقات فوتسال بزرگسالان دسته یک خوزستان عصر روزجمعه دوم تیرماه در سالن بصیرت هندیجان جنوبی مقابل هم قرار گرفتند.که تیم انقلاب نتوانست در برابر حملات تیم پرپسولیس مقاومت کند و با نتیجه ۸ بر ۳ شکست را پذیرفت.                                                                                

 تیم پرسپولیس طی یک بازی هجومی و هماهنگ و استفاده از فرصتهای به وجود آمده در حالی که از حمایت تماشاگران برخوردار بود توانست بخوبی از امتیاز میزبانی سود ببرد و با هشت گل انقلاب سوسنگرد را گلباران کند تا همچنان به عنوان بخت نخست صعود از گروه خود قرار گیرد.                                                                                                      

روابط غمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان

                                                                                                

[ شنبه سوم تیر ۱۳۹۱ ] [ 1:14 ] [ یونس آبادی ]


تیم فوتبال جنوب در آخرین دیدار تدارکاتی خود تا شروع مسابقات جام خلیج فارس هندیجان عصر روز جمعه دوم تیرماه در استادیوم تختی به مصاف تیم خلیج فارس رفت و توانست در ادامه نتایج درخشان و بردهای پرگل خلیج فارس را هم چهارتایی کند.اما نقطه عطف این دیدار به میدان رفتن محمدمولایی و خلف عبادی دو بازیکن قدیمی تیم جنوب بود.که مولایی با وزن بالا ضمن به ثمر رساندن یک گل از روی نقطه پنالتی و ارسال چند پاس دقیق به مهاجمان تیم نشان داد فوتبال هندیجان چه بازیکنان ارزنده ای داشته است.از آنطرف خلف عبادی که جنوبیها اورا به عنوان نماد تعصب و وفاداری به باشگاه می شنا سند هنوز هم می تواند در خط حمله تیم جنوب بازی کند.هر دو بازی خوبی را به معرض نمایش گذاشتندو خاطرات جنوب قدیم را زنده کردند.علاوه بر حضور این دو بازیکن قدیمی امروز چشمان به جمال مرد خستگی ناپذیر جنوب  کریم جغتایی هم روشن شد و پس از مدتها دوری از میادین در کنار تیم جنوب حضور پیدا کرد.تا جنوب برای قهرمان شدن در این فصل رقابتهای فوتبال باشگاهی هندیجان بیشتر از پیش امیدوار باشد.                                                            
گلهای این دیدار را محمدحسین جغتایی-محمدمولایی-ابراهیم عنانات و رحیم درویشی به ثمر رساندند.                     
تیم  جنوب روز چهارشنبه هفتم تیرماه دیدار افتتاحیه مسابقات فوتبال بزرگسالان هندیجان را مقابل ساحل برگزارمی کند.

                                        روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان
 
[ جمعه دوم تیر ۱۳۹۱ ] [ 21:19 ] [ یونس آبادی ]
بنام خدا

 

در آب بودن به خودی خود موجب میشود که شما ورزش کنید زیرا هر حرکت شما در واقع عملی برای غلبه بر مقاومت آب بر بدن شما است. البته منظور ما از ورزش در آب، شنا نیست. منظور انجام دادن حرکات ورزشی مانند پیاده روی، ایروبیک و نرمشهایی است که معمولا در خشکی انجام میگیرند.

ورزش در آب، اگر به طور صحیح انجام شود میتواند همانقدر که انجام این حرکات بر روی زمین موثرند، برای بدن مفید باشد. این ورزشها قدرت عضلانی، استقامت، نرمش و انعطاف پذیری و همچنین تعادل بهتر را برای ورزشکاران به ارمغان می آورند. پزشکان ورزش در آب را به دلایل زیر تجویز میکنند :


روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان


ادامه مطلب
[ جمعه دوم تیر ۱۳۹۱ ] [ 9:16 ] [ یونس آبادی ]

                                                              

متآسفیم که می نویسیم در بهبهان واژه پر محتوای ورزش با ضد ارزشهای ناشی از درگیری تیم نوجوانان شهدای صف بهبهان رنگ باخت.پس از بازی دیدار نوجوانان کارگر هندیجان و شهدای صف بهبهان در بهبهان در حالی که دیدار بدون اتفاق و یا حادثه مهم بخوبی با شکست تیم بهبهان به پایان رسید.مربی ,بازیکنان و تماشاگران بهبهانی بسوی بازیکنان و ماشین بچه های هندیجان یورش بردند و صحنه های تلخ و تآسف باری را به وجود آوردند.تصویر بالا شاهکار تیم شهدای صف بهبهان را نشان می دهد که نمونه بارز این مدعاست.                                                                                                                                                                        

حساسیت ناشی از شکست-عدم حضور به موقع نیروی انتظامی-عدم قاطعیت در صدور رآی کمیته انضباطی مسابقات و ... از عوامل مهمی هستند که در به وجود آمدن صحنه های زشت و دلخراش درمیان ورزش ما دخالت دارند.با توجه به تذکر و دلایل موجود.از مسولین ذیربط انتظار می رود برای جلوگیری از  حوادث مشابه از تدابیر لازم استفاده نمایند تا در آینده شاهد تکرار چنین حوادث تلخی نباشیم.                                                                                                                                                                                                                                

روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان

 

[ پنجشنبه یکم تیر ۱۳۹۱ ] [ 12:50 ] [ یونس آبادی ]
 
آلبوم خاطرات فوتبال هندیجان.تیم فوتبال ملوان در دهه 70

 
تیم فوتبال ملوان  یکی از تکنیکی ترین و منظبط ترین تیمهای هندیجان در دهه 70 .این تیم که بنده افتخار حضور در آن را داشتم با بازیکنان جوان و متعصب توانست در اواسط دهه 70 نگاهها را بسوی خود جلب کند و حتی در مسابقات زیرگروه استان خوزستان سال 77 در عین شایستگی و در حالی که به یک تساوی نیاز داشت مقابل کارگر بهبهان با اشتباه فاحش داوری بازی را با نتیجه 2 بر 1 واگذار کرد و از صعود به مرحله بعد باز ماند.در این تیم که صفا و صمیمیت در آن موج میزد مرتضی محدثی به عنوان سرمربی و داریوش موسوی مقدم زحمات زیادی کشیدند.نفرات حاضر در عکس ایستاده ازسمت راست:الیاس عبادی-یونس عبادی-موسی چاروسایی-حسن اسدی-محمدذاکری-عبدالرضا قنواتی-شمس الله اسدی-قنواتی-مرتضی محدثی(سرمربی)                                                    
ردیف وسط از سمت راست:بحرکانی-داریوش موسوی مقدم-حسن قنواتی-امیدتوکلی                                                                    
نشسته ازسمت راست:کمال علوانی-محمدصداقت پور-علی سعیدی-شناخته نشد-امین حیات هندیجانی-محمودعبادی مرتضی عبادی-درعکس علی موسوی-احمدشناوی زاده و خیرالله حیدری غایب هستند.                                                                                                            
روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان

 

[ پنجشنبه یکم تیر ۱۳۹۱ ] [ 5:14 ] [ یونس آبادی ]

 


کارگر هندیجان 0........منتظران سربندر 1

مسابقات فوتبال باشگاههای نوجوانان خوزستان عصرروز چهارشنبه سی و یکم خردادماه در استادیوم تختی هندیجان از سر گرفته شد.تیمهای کارگر هندیجان و منتظران سربندر در حالی مقابل هم صف آرایی کردند که تیم کارگر پس از دو پیروزی شیرین مقابل جنوب اهواز و شهدای صف بهبهان در صدد یک پیروزی راحت و آسان در خانه بود و آمده بود سه امتیاز خانگی را به دست بیاورد اما اسیر غرور کاذب و بی دقتی مهاجمان خود شد تا در عین شایستگی با یک گل در خانه مغلوب شود و سه امتیاز  را به راحتی از دست بدهد.گفتنی ست تیم کارگر یک ضربه پنالتی را در نیمه اول از دست داد.دیدار دو تیم در سربندر با یک گل بسود کارگر خاتمه پذیرفته بود.با تشکر از وبلاگ خبری فوتبال هندیجان بخاطر عکس این دیدار                                                                                                                                                                   

روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان            

[ پنجشنبه یکم تیر ۱۳۹۱ ] [ 1:10 ] [ یونس آبادی ]

بنام خدا

همزمان با مبعث حضرت رسول اکرم ( ص ) ، جلسه قرعه کشی مسابقات فوتبال  بزرگسالان شهرستان هندیجان برگزار شد.این مسابقات بنام جام خلیج فارس و با توجه به انصراف تیم پویا که در دقایق آخر صورت گرفت.با شرکت هشت تیم در دو گروه چهار تیمی به شرح ذیل قرار گرفتند

گروه یک : جنوب ، کارگر ، خیبر ، ساحل

گروه دو : امید ، خلیج فارس ، ملوان ، پرسپولیس

دیدار افتتاحیه مسابقات را تیمهای جنوب و ساحل هفته دوم تیرماه در استادیوم تختی برگزار می کنند

دیدار های هفته ی اوّل :

جنوب

ساحل

امید

پرسپولیس

کارگر

خیبر

خلیج فارس

ملوان

 روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان

[ دوشنبه بیست و نهم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 20:23 ] [ یونس آبادی ]

کارگر هندیجان 2 ........شهدای صف بهبهان 0
 
   از سری مسابقات فوتبال لیگ نوجوانان باشگاههای خوزستان عصر روز یکشنبه بیست و هشتم خردادماه در استادیوم ۲۲ بهمن بهبهان، تیم های کارگر هندیجان و شهدای صف بهبهان به دیدار هم رفتند که تیم کارگر هندیجان در یک بازی برتر و هجومی توانست با دو گل به برتری دست پیدا کند.

به گزارش خبرنگار اعزامی خورنا از بهبهان، بازی دو تیم در حالی آغاز شد که حملات بازیکنان تیم هندیجانی و دو موقعیت گلزنی این تیم در همان دقایق ابتدایی بازی، حکایت از انگیزه ی بالای این تیم برای کسب هر سه امتیاز داشت .

این انتظار در دقیقه ۲۵ بازی و روی ضربه سر زیبای مسعود قنواتی به سر آمد و کارگر در نیمه ی اوّل با همین تک گل به رختکن رفت.

نیمه ی دوم با فشار تیم بهبهانی همراه شد تا اینکه در دقیقه ۵۱، دارو اعلام یک ضربه پنالتی به سود تیم بهبهانی کرد که این فرصت با بی دقتی بازیکن تیم بهبهان به هدر رفت.

بازی در دقایق بعدی  بیشتر در میانه میدان دنبال می شد تا اینکه در دقیقه ۸۵ مسعود قنواتی بار دیگر با هوشیاری تمام با یک ضربه ی دقیق، خودش و تیم کارگر هندیجان را به دومین گل در این دیدار رساند.

اما تیم شهدای صف بهبهان علاوه بر شکست در خانه، اخلاق را هم باخت تا با به وجود آوردن صحنه های زشت و زننده جو متشنجی را در بیرون استادیوم به وجود بیاورد و پای شکایت و کلانتری به وسط کشیده شود.

جالب اینجاست که تیم بهبهانی نام شهدا را یدک می کشد! جالب اینجاست که گلبهار مربی فرهنگی تیم شهدای صف بهبهان( شاغل در آموزش و پرورش ) آتش بیار معرکه بود.

اینجاست که این سوال پیش می آید که آیا باید حتما” تیم میزبان برنده ی بازی باشد؟ آیا باید همین تیم های بهبهانی ها وقتی در هندیجان برنده میشوند با سنگ و… بدرقه شوند؟

متاسفانه در معرکه ای که تیم بهبهانی در بهبهان به راه انداخت، هیات فوتبال بهبهان نه حضور داشت و نه هنوز تماسی با هیات فوتبال هندیجان برقرار کرده اند برای پیگیری مشکل به وجود آمده !

پرونده این رفتار ناشایست و زننده گلبهار مربی فرهگی شهدای صف و بازیکنان این تیم در کلانتری ۱۱ بهبهان صورتجلسه شده است مسئولین تیم کارگر هندیجان با کمک مسئولان بهبهان و هندیجان، در صدد احقاق حق بازیکنان هندیجانی هستند.

                                                                                                                                                          پایگاه خبری خورنا لینک خبر: http://www.khoorna.com/archives/7541                                                                                                                               

                          پایگاه خبری تلاش نیوز لینک خبر: http://www.talashnews.com/view-6033.html                                                                                         

               

روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان

[ دوشنبه بیست و نهم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 16:53 ] [ یونس آبادی ]
آقای حسین نجفی داور جوان و آینده دار خوزستان در وبلاگ خبری فوتبال رامهرمز نوشت:

روز جهارشنبه 24 / 3 / 1391 به دلیل اینکه باید در هندیجان جهت داوری بازی بین تیم های کارگر هندیجان و جنوب اهواز در ساعت 18 حضور پیدا میکردیم بنده به اتفاق باقر پاکروان دیگر داور این بازی با ماشین شخصی راهی هندیجان شدیم اما به دلیل مصافت طولانی و گرمای بسیار زیاد هوا ماشینمان در 10 کیلومتری هندیجان خراب شد و واشر سرسیلندر سوزاند و این درحالی بود که فقط 30 دقیقه به شروع بازی مانده بود و ناگزیر بنده با هماهنگی ناظر بازی ( عباس امیری ) که جا دارد از ایشان تشکر ویژه ای داشته باشم ، به تعمیرگاه استاد مهدی رفتم و تا ساعت 10 شب در آنجا بودم تا ماشینم درست شد و در این بین آقای عبادی از مربیان و دلسوزان فوتبال هندیجان بسیار پیگیر کارهای من  بودند که جا دارد از همکاری ایشان تشکر ویژه ای داشته باشم                                                                                       

و در این مدتی که ماشینم در حال تعمیر بود ، مردم خونگرم هندیجان رسم مهمانوازی را به جا آوردند که جا دارد از تمامی این مردم مهمان نواز تشکر نمایم                                                                                                                                                                             

و در نهایت ما در ساعت 1 بعد از نیمه شب به رامهرمز رسیدیم و یاد صحبت های استاد فیروزفر عزیز افتادم که در کلاس داوری به ما میگفت داوری مشکلات زیادی دارد ، یه روز ماشینت خراب میشه ، یه روز فحش میخوری ، یه روز ماشین گیرت نمیاد . باید تو گرما و سرما ، برف و بارون برای قضاوت بری و غیره .....که واقعآ راست میگفت.  لازم بذکراست آقایان علی حسنی-باقرپاکروان-هادی کشاورز و حسن نجفی داوران رامشیری خوزستان قضاوت دیدار حساس کارگر و جنوب اهواز از سری مسابقات فوتبال نوجوانان باشگاههای خوزستان را برعهده داشتند که با یک گل تیم کارگر هندیجان به پیروزی رسید.                                                                                                                                                           

وبلاگ خبری مربی فوتبال رامهرمز لینک خبر:http://cochhnagafi1216.persianblog.ir/post/115/

روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان

[ شنبه بیست و هفتم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 3:47 ] [ یونس آبادی ]
بنام خدا

آسیب دیدگی مینیسک زانو
 1. رباط صلیبی خلفی تیبیا                                                          
 2. رباط جانبی مدیال- تیپا (میانی- درشت‌نی)                                

  نمای زانو از روبرو

 3. مینیسک میانی                         
 4. مینیسک میانی قدامی              
 5. رباط عرضی زانو                       
 6. درشت‌‌نی                                
 7. نازک‌نی                                  
 8. رباط صلیبی قدامی                  
 9. رباط جانبی خارجی                  
 10. مینیسک طرفی                     
 11. استخوان ران                        

 

                   نمای زانو از بالا:نمای زانو از بالا

 1. رباط عرضی زانو
 2. مینیسک طرفی
 3. مینیسک میانی
 4. محل اتصال مینیسک قدامی

 روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان


ادامه مطلب
[ شنبه بیست و هفتم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 0:2 ] [ یونس آبادی ]

پرسپولیس هندیجان 4 .........اصناف رامهرمز 3

در ادامه مسابقات فوتسال لیگ دسته یک باشگاههای خوزستان عصر روز جمعه بیست و ششم خردادماه تیم فوتسال پرسپولیس هندیجان در رامهرمز به مصاف تیم اصناف این شهر رفت  که طی یک بازی نزدیک و فشرده موفق شد با نتیجه 4 بر 3 به برتری دست پیدا کند  تا همچنان خود را به عنوان مدعی صعود معرفی کند.گفتنی ست تیم پرسپولیس بدلیل عدم پرداخت ورودی مسابقات در آستانه حذف از بازیها قرار داشت که با رفع این مشکل بازیهای خود را از سر گرفت.                                                                                                                                                                    

روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان       

[ جمعه بیست و ششم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 19:54 ] [ یونس آبادی ]
 
آلبوم خاطرات فوتبال هندیجان.تیم فوتبال کارگر دهه 60

ایستاده از راست : محمد صیدالی،علی مقدس،حسین شناوئی،رضا قاسم زاده،شمس اله گندمکار- مرتضی تنگستانی.
 

نشسته از راست: امید توکلی،محمود چاروسایی،داریوش موسوی،سیدعلی موسوی،محمد شهبازی.


روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان
[ جمعه بیست و ششم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 2:58 ] [ یونس آبادی ]
بنام خدا
با کمال تأسف و تأثر باخبر شدیم حسین محسنی مدیر روابط عمومی باشگاه ورزشی کارگر هندیجان در غم از دست دادن پسر دایی خود به سوگ نشسته است. این ضایعه  را به وی و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می نماییم و از درگاه خداي سبحان،  صبر جميل و اجر جزيل برای بازماندگان مسئلت می نماییم .روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان

[ پنجشنبه بیست و پنجم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 4:25 ] [ یونس آبادی ]


                                                                                  
قابل توجه مربیان و برگزارکنندگان مدارس فوتبال در شهرستان هندیجان.

عطف  نامه شماره 819/60  هیت فوتبال خوزستان مورخ 21/3/91 ارسال به هیاتهای فوتبال شهرستانها در اجرای اساسنامه مدارس فوتبال مدیران مدارس موظفند تا روز یکشنبه بیست و هفتم خردادماه اطلاعات زیر را به هیات فوتبال استان واحد استعدادیابی و جوانان ارسال نمایند.

1-لیست فوتبال آموزان همراه با فتوکپی کارت بیمه.2-لیست مربیان مدرسه با فتوکپی و کارت مربیگری-3-آدرس محل تمرین و دفترمدرسه.4-میزان شهریه دریافتی.5-روزها و ساعات تمرین    

لازم بذکراست مدرسه فوتبال پارسیان هندیجان که به صورت فصلی و هنگام شروع اوقات فراغت دانش آموزان(تابستان) اقدام به برگزاری کلاس و آموزش فوتبال به نونهالان و نوجوانان می کند زیر نظر مربیان فهیم و زحمتکش شهرستان آقایان خلف(محمد)عبادی-احسان قنواتیان و امیداحمدزاده بدون پرداخت شهریه همه ساله به فعالیت خود ادامه میدهد.                                              

                                                            


                                              روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان                             

[ پنجشنبه بیست و پنجم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 1:35 ] [ یونس آبادی ]
                   بنام خدا                 

   جدول لیگ برتر فوتبال امید باشگاههای خوزستان  91/90 
 

ردیف نام باشگاه بازی برد باخت مساوی گل زده گل خورده امتیاز
1 استقلال رامهرمز 10  7  2 1 19 8 22
2 پیام سوسنگرد 10 6 2  2 15 7 20
3 وحدت ایذه 9 6 2 1 16 13 19
4 فتح شادگان 11 4 2 5 12 11 17
5 استقلال شوش 11 5 6 - 24 17 15
6 استقلال صنعتی 9 4 2 3 18 10 15
7 پرسپولیس ویس 10 4 4 2 15 17 14
8 ستارگان رامهرمز 11 4 5 2 15 19 14
9 فاطمیه اهواز 11 4 5 2 13 16 14
10 وحدت نوین اهواز 10  3 4 3 8 11 12
11 جاویداهواز 11 2 5 4 11 17 10
12 ساحل هندیجان 11 1 7 3 11 22 6
13 سپاهان ایذه  8 1 5 2 8 17 5

    جدول مسابقات گویای این است که بازیها به شکل نامنظم در حال پیگیری ست و هر هفته به دلیلی بعضی دیدارها لغو می شدند.این مسابقات بعد از امتحانات خردادماه از سرگرفته می شود.رده نماینده شهرستان ساحل بسیار تآسف برانگیز است هر چند تمام تیمهای استان از مشکلات متعدد رنج میبرند اما ساحل هندیجان بی بضاعت ترین تیم مسابقات است که باید مورد توجه مسولین شهرستان قرار گیرد.                                                                                                                                                          

                                      روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان                                         

          

[ پنجشنبه بیست و پنجم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 1:14 ] [ یونس آبادی ]
 
کارگر هندیجان 1..........جنوب اهواز 0

در ادامه مسابقات فوتبال نوجوانان باشگاههای خوزستان عصر روز سه شنبه بیست و سوم خردادماه تیم کارگرهندیجان به برتری رسید.دو تیم نوجوانان کارگر و جنوب اهواز در استادیوم تختی هندیجان به مصاف هم رفتند.که در پایان تیم کارگر با تک گل اشکان عبادی که در نیمه اول به ثمر رسید توانست تیم جنوب اهواز را شکست دهد.و ضمن سرو سامان دادن به اوضاع خود شکست دوررفت را نیز جبران کند.گفتنی ست بازی دو تیم در اهواز با سه گل بسود جنوب خاتمه پذیرفته بود. قضاوت این دیدار برعهده داوران رامشیری بود که بخوبی از عهده وظایف خود برآمدند.                                  
سایر نتایج مسابقات این گروه:/ملی حفاری اهواز ۴......شهدای بهبهان ۰/پیمان بهبهان ۲.......منتظران بندرامام ۰/پتروشیمی بندرامام ۰......عقاب رامهرمز ۰/

منتشر در پایگاه خبری تلاش نیوز لینک خبر:http://www.talashnews.com/view-5730.html

 
روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان

[ چهارشنبه بیست و چهارم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 0:10 ] [ یونس آبادی ]


آلبوم خاطرات فوتبال هندیجان.تیم پرسپولیس در دهه60
 

نفرات حاضردرعکس ایستاده از سمت راست:اسدشیرعلی-جمشیدقنواتی -جلال شهبازی-رفیعی-گلستانی-شناخته نشد-شکارچی-علی حیاتی                                                                    
    
                                                                                                                                 
نشسته از سمت راست:غلام بارونیان-علی تنگستانی-هوشنگ درویشی-ایرج پیرامون-ایرج بهبهانی                              


روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان
[ سه شنبه بیست و سوم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 13:22 ] [ یونس آبادی ]


تاکتیک و نقش آن در فوتبال


تاکتیک به یک عبارت یعنی ایجاد مشکل و چالش برای حریف بایک برنامه خاص.                                                       
 
یک تیم خوب تیمی است که بتواند در بازی مشکلی را برای حریف از لحاظ تاکتیکی به وجود آورد.چالش دیگراینست یک مربی بتواند مشکل به وجود آمده توسط حریف را درک نموده و آنرا حل نماید.                                                              
مربی می تواند در موارد ذیل تاکتیک و یا برنامه داشته باشد. به ادامه مطلب بروید.....                                                     
 
 
 
 
                           روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان                                            

ادامه مطلب
[ سه شنبه بیست و سوم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 10:39 ] [ یونس آبادی ]


در ادامه دیدارهای دوستانه تیم فوتبال جنوب برای حضور در لیگ باشگاههای هندیجان عصر روز دوشنبه بیست و یکم خردادماه در استادیوم تختی به مصاف تیم خیبر رفت که توانست با نتیجه 4 بر2 به پیروزی برسد و روند رو به رشد خود را ادامه بدهد.گلهای تیم جنوب را ابراهیم عنانات (2)-اضغراسلامی و محمدموسوی به ثمر رساندند.
در اين ديدار آنچه در بازي تيم حنوب به چشم مي آمد بازي هماهنگ و گروهي بود كه بازيكنان اين تيم بخوبي در زمين همديگر را پيدا مي كردند ولي در زدن ضربات آخر دقت لازم را نداشتند و فرصتهاي زيادي را از دست دادند.
ابراهيم عنانات مهاجم گلزن تيم جنوب با زدن دو گل و خلق چندين موقعيت گل بهترين بازيكن زمين بود. قضاوت اين ديدار را مهدي قجري با كمكهاي گندمان و شنبدي برعهده داشتند
                                                                                                                                                                                                     

                          روابط عمومي باشگاه ورزشي جنوب هنديجان
         

[ دوشنبه بیست و دوم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 23:40 ] [ یونس آبادی ]
 

روز پنج شنبه مورخه هیجدهم خردادماه تیم کارگر هندیجان جهت انجام مسابقات لیگ نوجوانان باشگاههای خوزستان راهی شهرستان رامهرمز شد تا با تیم عقاب این شهر دیدار کند.تیم کارگر که ساعت 14 در اوج گرمای هوا  به رامهرمز رسیده بود علرغم هماهنگی های بعمل آمده هیچگونه خوابگاهی در اختیار بچه های هندیجانی قرار نمی گیرد و بازیکنان تا شروع بازی زیر سایه درختان استادیوم تختی به استراحت مشغول می شوند.                                                                                                                                              
      
البته روی سخن ما با مردم خونگرم رامهرمز نیست چرا که اگر در هر خانه ای را می زدند با آغوش باز از آنها استقبال می شد اما مسولینی که در این امر دخیل هستند چگونه می خواهند کار خود را توجیه کنند و چه پاسخی برای این نوع مهمان نوازی دارند.سوالی که در این بین پیش می آید اینست که آیا در شهرستانی که در لیگ های مختلف استان نماینده دارد باید یک اتاق دارای وسایل سرمایشی نداشته باشد تا تیم هایی که از مسافتهای دور به این شهر اعزام می شوند حداقل دقایقی را به استراحت بپردازند.آیا مهمان حبیب خداست یا دشمن میزبان!؟امیدواریم پاسخ قانع کننده ای دریافت کنیم.

منتشردرپایگاه خبری شوشان لینک خبر:http://www.shooshan.ir/index.=2688

منتشر درپایگاه خبری تلاش نیوزلینک خبر:http://www.talashnews.com/view-5553.html
      منتشر در پایگاه خبری خوزنیوز لینک خبر:http://www.khouznews.ir/fa/news/19052        

                                                       روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان                                   

[ شنبه بیستم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 12:21 ] [ یونس آبادی ]


پارگی رباط صلیبی کابوس ورزشکاران فوتبال


مصدومیت رباط صلیبی زانو که در علم پزشکی از آن به عنوان آسیب دیدگی هایACL یاد می شود چیست؟ چه عاملی باعث ایجاد آن می شود و در صورت رخ دادن این مصدومیت برای رسیدن به شرایط ایده آل و بهبودکامل چه سیری باید طی شود.روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان


ادامه مطلب
[ شنبه بیستم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 0:22 ] [ یونس آبادی ]
                    کارگر هندیجان 0 ................عقاب رامهرمز 3


دور برگشت مسابقات فوتبال نوجوانان باشگاههای خوزستان عصر روز پنج شنبه هجدهم خردادماه درشهرهای مختلف استان پیگیری شد.تیم نوجوانان کارگر هندیجان که به رامهرمز سفر کرد ه بود در استادیوم تختی این شهر اسیر چنگالهای عقاب شد و با سه گل تسلیم این تیم شدو نتوانست شکست یک برصفر دور رفت را جبران کند.  

نکته ی قابل توجه در این دیدار متاسفانه این بودکه با وجود هماهنگی های لازم جهت اسکان تیم کارگر در خوابگاه در حالیکه این تیم ساعت ۱۴  یعنی در شدت گرما به شهرستان رامهرمز رسید هیچ   خبری از تیم میزبان و ... نبود و شانسی که بچه های هندیجان آوردند این بود که چند تا درخت در این استادیوم تختی شهرستان رامهرمز وجود داشت که از سایه ی گرم آنها تا شروع بازی استفاده شود...

واقعا" به این بی توجهی آنهم در شهری که نمایندگان بسیاری در لیگ های مختلف استان دارند چه می شود گفت

 فوتبال هندیجان نیازمند تحولی اساسی ست.بها ندادن به فوتبال پایه و زیربنایی,نبود اسپانسر,ملزم ندانستن مسولین شهر در جهت کمک به فوتبال شهرو...........همگی گوشه ای از مشکلات تیمهای هندیجانی است که موجب می شود به راحتی تسلیم رقیبان خود شوند.

  در دیگربازی این گروه جدال تیمهای همشهری شهدای صف و پیمان بهبهان با نتیجه 6 بر2 بسود شهدای صف خاتمه پذیرفت.    

                                روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان

[ جمعه نوزدهم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 10:38 ] [ یونس آبادی ]

تنور برگزاری دیدارهای تدارکاتی تیمهای بزرگسالان باشگاههای هندیجان اینروزها داغ داغ است.این تیمها برای حضور جدی در مسابقات شهرستان که اول تیرماه برگزار می شود.با شور و حرارت خاصی در استادیوم تختی درحال برگزاری است.اما هیچ نکته جالب و تازه ای در تیمها قابل مشاهده نیست؟زیرا تیمها فقط به صرف شرکت در مسابقات بازیهای دوستانه انجام میدهند تا از قافله رقابت عقب نمانندو نوبت زمین چمن آنها بیهوده هدر نرود.دربین تیمها نه از تمرین و کارهای تاکتیکی و تکنیکی و نه از مربیان دارای کارت خبری هست.تیمها و فوتبال شهر به جزء موقع برگزاری مسابقات که گوش شیطان کر مسابقات بزرگسالان بعداز رفتن به خواب عمیق و کمای شدید در آینده ای نزدیک چرخ آن به حرکت در خواهد آمد به فعالیت خود ادامه نمی دهند. 

دیدارهای دوستانه هفته گذشته و نتایج آن:خلیج فارس 1......امید 3/ملوان 1.......امید 3/خلیج فارس 2......امید 2//جنوب 4.......روستای امام زاده عبدالله 1/کارگر 1......امید 3/ساحل 0..........روستای امام زاده عبدالله 1/پرسپولیس 1.....ملوان 2/خلیج فارس 1........کارگر 2/    
                       

                                                                                  
                                                  روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان                                                            

[ جمعه نوزدهم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 9:39 ] [ یونس آبادی ]

جنوب هندیجان  4 ..........جنوب امام زاده عبدالله 1

 عصرروز پنج شنبه هجدهم خردادماه تیم فوتبال جنوب در ادامه دیدارهای تدارکاتی خود برای حضور هر چه بهتر در مسابقات باشگاههای شهرستان به مصاف همنام روستای امام زاده عبدالله رفت که موفق شد در یک بازی برتر و هجومی با چهار گل این تیم را به دیار خود بدرقه کند.تیم جنوب که رفته رفته شکل واقعی خود را پیدا می کند در هر نیمه دو گل به ثمر رساند تا با برتری 4 بر 1 از زمین مسابقه خارج شود.گلهای این تیم را علی عنانات(2)-رحیم درویشی و حسن زاده به ثمر رساندند.
                                                                                              
* تیم فوتبال جنوب امام زاده عبدالله در مسابقات باشگاههای بندردیلم حضور دارد.که امسال با سرمربی جدید خود رحیم درویشی نتوانست نتایج قابل قبولی کسب کند.پیشتر این تیم با نام پاس امام زاده عبدالله و مربیگری حسن درویشی در مسابقات باشگاهی بندردیلم حضور پیدا می کرد.
                                                                                                                                   *علی عبادی بازیکن قدیمی جنوب که گفته می شود در این فصل سرمربیگری تیم جنوب را برعهده می گیرد در کنار زمین حضور داشت.                                                                                                                    
                                                                                                                                                                              *برادران عنانات علی و ابراهیم پس از چند سال دوری از تیم جنوب و پوشیدن پیراهن تیم شاهین بار دیگر به تیم سابق خود بازگشتند.هر دو در نیمه دوم به زمین رفتند                                                                                                                                                                             *علی عنانات مهاجم تیم جنوب با 17 سال سن نگاههای خیلی ها را به خود جلب کرده است.وی در این دیدار با به ثمررساندن دو گل و بازی زیبایی که انجام داد.بهترین بازیکن میدان بود.                                                                                                                                                                                        * این دیداررا  آقایان امیداحمدزاده با کمکهای امیدگندمان و روح الله ساری دشتیبان قضاوت کردند.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           
                     
                                               روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان        
[ جمعه نوزدهم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 8:47 ] [ یونس آبادی ]
 
 
 آلبوم خاطرات ماندگار فوتبال هندیجان.تیم فوتبال جنوب در دهه 60

ایستاده از سمت راست:حسین شریفی(مربی)-مهدی شعبانی-خلف عبادی-رحیم جغتایی-اسماعیل شکاری-محمود چاروسایی-سید بدر مولایی-مرتضی شکاری-امرالله شعبانی-کریم جغتایی
(سرمربی)                                                 
نشسته از سمت راست:مرحوم غلام ناخداشکاری-سلمان عبادی-محمدرضا شعبانی-حسین گشتیل-محمدمولایی-هوشنگ درویشی-علی اضغر گشتیل
 
                                                                                                                                                                        روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان   
                         
                                                                                                                                                                                                                                                       
[ چهارشنبه هفدهم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 16:10 ] [ یونس آبادی ]
                                                              
 
فرصتی دست داد تا با رییس اداره ورزش و جوانان هندیجان آقای امید احمدزاده گفتگوی ای انجام بدهیم.ضمن تقدیر و تشکر از ایشان بخاطر تلاششان در راستای توسعه ورزش هندیجان و توجه بیشتر مسولئن به ورزش شهرستان


رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان هندیجان گفت: با توجه به ضرورت یادگیری شنا و همچنین نیاز جوانان هندیجانی به استخر به نظر می رسد که عملیات اجرایی این پروژه باید شتاب بیشتری به خود بگیرد.                                              

امید احمدزاده در  این گفت وگو  بیان داشت: همه ساله با آغاز فصل گرما بسیاری از جوانان هندیجانی به رودخانه زهره هجوم می آورند. به دلیل عدم آشنایی برخی جوانان با فنون شنا، تا به حال این رودخانه قربانی های زیادی گرفته است.

 

وی در خصوص پروژه استخر هندیجان، عملیات اجرایی آن و همچنین عملیات در دست اقدام تصریح کرد: بهره برداری از استخر هندیجان دغدغه اصلی این اداره است.

 

احمدزاده با گلایه از مسئولان مربوطه گفت: مسئولان باید نسبت به برخی پروژه های اجرایی حساسیت بیشتری به خرج دهند، به عنوان مثال استخر شنای هندیجان یکی از پروژهای مهم و مورد نیاز شهرستان است که زمان اجرایی آن بسیار طولانی شده است.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان هندیجان خاطرنشان کرد: تامین اعتبارات امسال یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان است که در صورت تثبیت این مبلغ  علاوه بر تکمیل استخر شنای هندیجان، دو سالن ورزشی در روستای دهملاء و امامزاده عبدالله، سالن ورزشی زهره شهر، زمین چمن مصنوعی در استادیوم تختی هندیجان و سایت اداری امور ورزش و جوانان هندیجان احداث می شود.

 

احمدزاده از کمکهای این اداره به تیمهای شهرستان در مسابقات استانی گفت: مبلغ یک میلیون و هشتصد هزار تومان برای تیمهای ورزشی شهرستان که در مسابقات مختلف استان حضور دارند کمک شده و همچنین اختصاص یک دستگاه هیوندا برای ایاب و ذهاب این تیمها در نظر گرفته شده است.

 

وی درادامه اظهار داشت: شهرستان هندیجان نیازمند به امکانات ورزشی بیشتری است. این منطقه محروم داری استعدادهای بالقوه ورزشی میباشد، اما این استعدادها به علت کمبود امکانات ناشناخته مانده ند و از مسولین میخواهیم نگاه ویژه به بخش ورزش شهرستان داشته باشند.

 

احمدزاده در مورد آغاز مسابقات فوتبال بزرگسالان هندیجان بیان کرد: این مسابقات از یکم تیرماه با شرکت ۹ تیم شروع خواهد شد و هفته آینده جلسه ای در همین خصوص در فرمانداری با حضور فرمانده نیروی انتظامی، رییس دادگستری، فرماندار هندیجان، شهردار و شورای شهر هندیجان و رییس بهداشت در خصوص امنیت بازی و همکاری های همه جانبه برگزار میشود و با همکاری همه ارگانهای شهرستان، این مسابقات را به بهترین نحو برگزار خواهیم کرد.

 

خبرارسالی به پایگاه خبری خورنالینک خبرhttp://www.khoorna.com/archives/7216

منتشر درپایگاه خبری تلاش نیوزلینک خبر:

                                     منتشردرپایگاه خبری شوشان لینک خبر http://www.shooshan.ir/2563
                                
 
روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان
[ سه شنبه شانزدهم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 15:12 ] [ یونس آبادی ]

 
خبراول: مسابقات فوتبال بزرگسالان باشگاههای هندیجان با شرکت 9 تیم از یکم تیرماه آغاز می شود.پس از یک تآخیرچهارساله هیت فوتبال با تمهیدات ویژه سعی در برگزاری هر چه بهتر این مسابقات دارد.به همین منظور هفته آینده در محل فرمانداری,جلسه ای با حضور سرپرست اداره ورزش و جوانان,فرماندار,شهردار,رییس دادگستری,فرمانده نیروی انتظامی,شورای شهر و رییس بهداشت و درمان در خصوص برقراری ایجاد نظم و امنیت,مسایل انظباطی و....تشکیل خواهد شد.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        
خبردوم:تیم فوتسال نوجوانان پرسپولیس هندیجان که به فینال مسابقات لیگ برتر خوزستان راه یافته بود.بدلیل استفادهاز بازیکنان صغرسنی در آستانه محرومیت قرار گرفت.فینال مسابقات که قرار بود بین تیمهای پرسپولیس هندیجان و شهیدبهزادی گتوند برگزار شود به همین علت تا اطلاع ثانوی و بررسی کمیته برگزاری مسابقات انجام نمی شود.                            
 
خبرسوم:عدم پرداخت ورودی از سوی تیم فوتسال بزرگسالان پرسپولیس هندیجان موجب شد بازی این تیم در هفته هفتم لیگ دسته یک خوزستان لغو گردد.مبلغ ورودی یک میلیون تومان می باشد که اگر تیم پرسپولیس این مبلغ را تا اواخر هفته جاری پرداخت نکند از ادامه مسابقات باز خواهد ماند.همچنین تیم فوتسال جوانان این باشگاه که به عنوان نماینده استان خوزستان باید در مسابقات کشوری حضور پیدا کند.احتمالآ بدلیل مسائل به وجود آمده کنارگذاشته خواهد شد.اتفاقات رخ داده برای تیم فوتسال پرسپولیس فوتبال شهررا تحت تآثیر خود قرار داده است.تیم پرسپولیس هندیجان به سرمربیگری توفبق عبادی و سرپرستی سیدامین موسوی برای اولین بار در تمام رده های سنی فوتسال خوزستان شرکت نموده است.                          
 
                                                                                                                                                                          خبرچهارم:تیم فوتبال پیشکسوتان هندیجان که برای انجام یک دیدار دوستانه به سردشت  زیدون رفته بود.با نتیجه 4 بر 4 مقابل پیشکسوتان این شهر متوقف شد.
                                                                                          
منتشرشده درپایگاه خبری تلاش نیوزلینک خبر:http://www.talashnews.com/view-5413.html                                     خبرارسالی به پایگاه خبری خورنا لینک خبر:http://www.khoorna.com
                                                   
                                  روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان                          
[ دوشنبه پانزدهم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 17:24 ] [ یونس آبادی ]

چگونه در هوای آلوده ورزش کنیم؟


چگونه در هوای آلوده ورزش کنیم؟امروزه آلودگی هوا به یکی از مشکلات جدی مردم تبدیل شده است و به خصوص در شهرهای بزرگ خود را بیشتر نشان می‌دهد. در کنار این مورد، عدم تحرک و فعالیت بدنی نیز خود مشکلی دیگر به حساب می‌آید. حال در این شرایط، باید ورزش و فعالیت را بیشتر کرد یا از ترس آلودگی ...روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان


ادامه مطلب
[ شنبه سیزدهم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 11:35 ] [ یونس آبادی ]

بنام خدا

جدول مسابقات فوتبال لیگ برترخوزستان فصل 91/90  
        

ردیف نام باشگاه بازی برد باخت مساوی گل زده گل خورده امتیاز
1 سیمان بهبهان  29  21  5 3 48 20 66
2 پیروزی ماهشهر 29 15 4  10 49 26 55
3 استقلال رامهرمز 29 14 6 9 44 27 51
4 شیبان باوی 29 12 6 11 37 28 47
5 یادآوران خرمشهر 29 12 7 10 34 30 46
6 نفتون مسجدسلیمان 29 12 8 9 41 34 45
7 شاهین هندیجان 29  11 12 6 47 47 39
8 فرهنگ رامهرمز 29 10 10 9 34 34 39
9 استقلال ملاثانی  29 12 14 3 35 43 39
10 شاهین ماهشهر 29  8 10 11 34 34 35
11 استقلال حمیدیه 29 10 14 5 30 38 35
12 پرسپولیس ویس 29 9 13 7 47 43 34
13 استقلال مسجدسلیمان  29 8 13 8 34 41 32
14 استقلال شوش 29  7 16 6 30 53 27
15 آنزان ایذه 29 6 19 4 27 54 22
16  تقوا اهواز 

      تذکر:در جدول رده بندی تیم تقوا اهواز از نیم فصل دوم انصراف داد.و بازی دو تیم فرهنک رامهرمز و استقلال ملاثانی که نیمه تمام ماند در هفته پایانی نتیجه آن سه بر صفر بسود  فرهنک منظور شده است 

روابط عمومی باشگاه ورزشی جنوب هندیجان        
  

[ پنجشنبه یازدهم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 5:3 ] [ یونس آبادی ]
<< مطالب جدیدتر    ........   مطالب قدیمی‌تر >>

.: Weblog Themes By Mah Music :.

درباره وبلاگ

امکانات وب